لیفت نخ – نخ صورت

زندگی مضراب چیست؟
Thread Lift روشی است که باعث ترمیم ، ترمیم و بهبود ساختار صورت می شود ، به روشی مشابه صورت جراحی ، اما بدون نیاز به عمل جراحی. Thread Lift با استفاده از موضوعات قابل حل در مورد Polydioxanone (PDO) ، یک موضوع مصنوعی درجه پزشکی است که بیش از 20 سال در جراحی استفاده می شود. نخ های PDO با سوزن بسیار ریز به پوست وارد می شوند تا بافت و ماهیچه ها را بالا ببرند و بافت پوست را بهبود بخشند.

چگونه کار می کند؟ لیفت صورت با نخ
درمان نخ PDO برای بهبود استحکام و تنش پوست ، از بین بردن چین و چروک ، شل کردن عضلات و تاندون ها استفاده می شود. تحقیقات نشان داده است که PDO همچنین روند نئوکلاژنز را تحریک می کند ، و این باعث تولید کلاژن جدید در پوست می شود. PDO همچنین سنتز الاستین و اسید هیالورونیک را در پوست تحریک می کند ، که هر دو برای نگه داشتن پوست به نظر چاق و جوان است. مجموعه ای از نخ ها به طرف صورت و گردن می تواند منجر به یک اثر لیفت شود که قسمت های فک و گونه را دوباره تعریف می کند و گردن را محکم می کند.

آیا عوارض جانبی دارد؟
از این روش حداقل عوارض جانبی وجود دارد. خطر خونریزی کمی از محل های درج وجود دارد. ممکن است تورم و کبودی ایجاد شود. این معمولاً طی یک هفته برطرف می شود. بلافاصله پس از انجام عمل ، اتصال به پوست در محل درج وجود دارد ، اما این ظرف 48 ساعت برطرف می شود.

روش چیست؟
متخصص نقاط ورود نخ ها را بر روی صورت شما علامت گذاری می کند و مقدار کمی از بی حسی موضعی در نقاط خاص وارد می شود. نخ PDO از طریق یک سوزن بسیار ریز وارد پوست می شود. بسته به ناحیه ای که باید درمان شود ، نخ به خود پوست ، چربی زیر جلدی یا عضله وارد می شود. پس از تزریق و قرار دادن نخ ها ، آنها را به اثر دلخواه محکم کرده و نخ های اضافی بریده می شوند.

ظاهر برداشته شده بلافاصله پس از درمان دیده می شود ، اما نتایج در روزها و هفته های بعدی بهبود می یابد. بافت کلی پوست بهبود یافته ، ضخیم تر ، سفت تر و محکم تر می شود و خطوط ریز و چروک ها از بین می روند.
از ضخامت ها و انواع مختلف نخ برای نواحی مختلف صورت استفاده می شود. از نخ های کوتاه و بدون خاردار می توان برای درمان خطوط ریز روی صورت و همچنین محکم کردن و بلند کردن نواحی مانند خط فک و گردن استفاده کرد. “قلاب های ضخیم” یا خاردارهای ضخیم می توانند پیشرفت چشمگیری به قسمت میانی و قسمت پایین داشته باشند. بعضی مواقع ما از ترکیبی از موضوعات غیر خاردار و خاردار استفاده خواهیم کرد تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

نخ های PDO باعث بهبود فوری و طبیعی در ظاهر می شوند. پس از حدود 10-14 روز ، روند سنتز پروتئین بدن طبیعی آغاز می شود. نخ ها به طور طبیعی در شش تا هشت ماه توسط بدن جذب می شوند ، با این حال ، اثر درمان می تواند تا دو سال ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید