112 موارد جدید در Yadgir, رایچور

بیشترین تعداد موارد مثبت COVID-19 روز شنبه گزارش شد در Yadgir منطقه. به عنوان بسیاری از 72 نفر تست مثبت و از آنها 17 در حال کودکان زیر 15. همه باید سفر تاریخچه به ماهاراشترا و بازگشت به Yadgir منطقه شده است.

دولت های منطقه نگه داشته است و آنها را تحت نهادی شده است.

تعداد کل موارد رسیده 87 در منطقه است. به 16 نفر از افراد دارای مقدماتی و 216 نفر ثانویه در تماس با این 72 نفر است. تا کنون مقامات فرستاده اند 718 نمونه برای معاینه. دولت های منطقه تاسیس شده 220 نهادی قرنطینه مراکز در سراسر منطقه و نگه داشته 12,991 افراد زیر مشاهده است. در رایچور منطقه 40 مورد جدید گزارش شده در روز شنبه. همه آنها را در بازگشت از ماهاراشترا. از 40 نفر و 32 از Deodurga taluk و پس از چهار هر از Lingsagur و رایچور taluk.

پنج مورد در Dharwad

تعداد COVID-19 موارد مثبت در Dharwad منطقه افزایش به 38 در روز شنبه با پنج تست مثبت است. یک فرد مثبت از بیمارستان مرخص شده بود پس از درمان.

پس از ترخيص از 57 سال از Shanthinagar در Hubballi از تعیین بیمارستان تعداد موارد فعال در منطقه می ایستد در 28.

همه این پنج نفر که تست مثبت روز شنبه در حال بازگشت از ماهاراشترا بوده و قرنطینه بلافاصله در رسیدن به Dharwad. از آنها چهار بیماران — 29-سال تا دو سال پسر 49 سال و 58 ساله متعلق به همان خانواده هستند و ساکنان Hubballi. فرد دیگری که تست مثبت است که 51 سال از Dharwad.

منابع رسمی گفته اند که پس از همه این پنج نفر قرنطینه بلافاصله در بازگشت خود شانس آنها را گسترش عفونت در حداقل بود.

سه در Udupi

سه نفر را آزمایش مثبت برای COVID-19 در Udupi منطقه در روز شنبه.

با توجه به انتشار در اینجا سه نفر شامل یک زن 34 ساله که در بازگشت از ماهاراشترا به تازگی و 40 سال-پیر مرد و 49 سال است ،

تمام سه منتقل شده به تعیین COVID-19 بیمارستان در اینجا آزادی گفت.

پنج مرخص در DK

پنج بیمارانی که بهبود یافته اند از COVID-19 ترخيص شدند از دولت ونلکک بیمارستان اینجا را در روز شنبه.

ترخيص شده بودند 51 ساله و 37 ساله از جنس بلور در شهر و دو زن 60 و 70 و یک مرد 30 ساله همه از Bantwal.

دو COVID-19 موارد مثبت نیز گزارش شده است Dakshina کانادا در همان روز. یک زن 41 ساله از Belthangady بود که با آنفلوانزا مانند بیماری و 30 سال-پیر مردی که وارد شده بود از ماهاراشترا آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید