15 سال ‘Chandramukhi’: آنچه در این Rajinikanth فیلم کار می کند ؟

در اینجا برخی از چیزهای بی اهمیت. آن را در کنار غیر ممکن است برای پیدا کردن یک Rajinikanth فیلم از آخرین 30 سالی که عنوان چیزی غیر از شخصیت سرب نام یا ترکیبی از کلمات است که ستودن شخصیت سرب فیزیکی و یا رفتاری و ویژگی های.

این فیلم که شکست این طرح شد Chandramukhiکه منتشر شد از 15 سال پیش در تاریخ 14 آوریل. آنچه در آن موفق نبود در شکستن این بود که چگونه این فیلم هنوز هم به پایان رسید تا بودن به طور کامل در مورد Rajinikanth.

که بعدا بیشتر اما در اینجا بیشتر چیزهای بی اهمیت. از ستاره های بزرگ در سینمای تامیل تنها Rajinikanth و Suriya باید ستاره دار در یک supernatural/psychological horror-thriller فیلم در هزاره جدید است. تنها یکی از آنها طعم موفقیت است.

در حال حاضر اکثر مردم باید آگاه باشند از این واقعیت است که Chandramukhi بود نه یک ایده اصلی. طرح کشیده شده است از Madhu Muttom داستان که مدیر فاضل تبدیل به فیلم های پرفروش, فیلم Manichitrathazhuدر مالایایی در سال 1993.

P Vasu که تا به حال شده است در تلاش برای ارائه یک ضربه پس از مالابار پلیس در سال 1999 نوشت: یک فیلمنامه بر اساس Manichitrathazhu و بازیگران Kannada سینما را ‘Sahasa simha’, اواخر Vishnuvardhan در یک فیلم به نام Aptha Mitraa (2004); غم انگیز آخرین فیلم از بازیگر Soundarya بود که در سقوط هواپیما کشته شدند چند ماه قبل از انتشار این فیلم در ماه اوت است.

Director P Vasu

این فیلم یک فراری موفقیت و Rajinikanth که تا به حال شده است به دنبال احیای خود و اقبال در سینمای تامیل پس از به یاد ماندنی افتضاح بود که بابا (2002) به نام در Vasu به بازسازی Aptha Mitraa در تامیل. بقیه به عنوان آنها می گویند سابقه است.

Chandramukhi عظیم بود موفقیت مالی و احیا و اقبال برای تولید Sivaji تولیدات و همچنین Rajinikanth که در ادامه به فرمان دوم-کمترین هزینه برای یک بازیگر در آسیا با فیلم بعدی خود Sivaji (2007).

در اینجا یکی دیگر از چیزهای بی اهمیت. Chandramukhi بود و همچنین اولین بازسازی که برنده تامیل نادو دولت جایزه برای بهترین فیلم; آن تقسیم افتخارات با Ghajini.

امروز Rajinikanth فیلم را ‘راحت دیده بان لیست از هر کسی پایدار مستند استرس و ما لیست پنج دلیل که چرا.

اما قبل از آن وجود دارد فضا برای یکی از آخرین نظرها: Vinaya پراساد که بازی Mohanlal عشق علاقه در Manichitrathazhu (به عنوان Sreedevi شخصیت ناحق متهم از بیماری های روانی) نقش ناصر در Chandramukhi با Nayanthara reprising او از شخصیت اصلی است.

تعریف جدیدی از یک نوع

Chandramukhi بود و یک نوع تعریف فیلم در سینمای تامیل.

Rajinikanth with Prabhu in ‘Chandramukhi’

این ایده به دم کمدی (فراتر رفتن از موقعیتی طنز Manichitrathazhu شاغل) به ترسناک/فراطبیعی موضوع نیز مشغول به کار مانند یک افسون. شده اند وجود دارد بیش از دو دوجین ترسناک کمدی در سینمای تامیل در 15 سال گذشته; ترین ویژگی ظهور این سبک به موفقیت مونی/فراتر از مجموعه ای از فیلم های با Raghava لارنس. آن را نمی خواهد یک کشش را نشان می دهد که لارنس الهام گرفته شده بود به دلیل موفقیت Chandramukhi. اتفاقا بازیگر خواهد شد بازی نقش سرب در Chandramukhi‘s عاقبت به کارگردانی P Vasu.

فرقه Rajinikanth

Manichitrathazhu معنی مزین قفل. Aptha Mitraa به معنی عزیز/دوستان نزدیک. یک “می خواهم’ ایجاد شد و برای تاکید بر اهمیت این عناوین در این دو فیلم.

Chandramukhi متفاوت بود; به عنوان فوقالعاده شخصیت نام اما این فیلم تاکید بر deifying Rajinikanth, Tamil cinema بزرگترین کیش شخصیت ، این فیلم به ارمغان آورد این بازیگر تصویر صدمه ندیده میان دوره شک پس از شکست بابا.

Rajinikanth

در حالی که Mohanlal (در Manichitrathazhu) به نظر می رسد یک ساعت به این فیلم را در زمان اجرا هر دو Rajini و Vishnuvardhan یک جایگاه در داخل پنج دقیقه. اما تنها Chandramukhi صرف اول 25 دقیقه از اجرای آن زمان برای ایجاد Rajinikanth این فرقه با مقدمه آهنگ با آشغال های اجتماعی پیام’ (تکراری جنبه در Rajini فیلم که رد زیر Sivaji اما دوباره ظهور در Petta). در واقع تمام آهنگ ها در Chandramukhi تسبيح Rajini (از جمله آهنگ عاشقانه با Nayanthara که قابلیت نیست در Aptha Mitraa).

نیز وجود دارد دو بی معنی توالی مبارزه: با Thalapathy دینش را واحد stuntmen و از سوی دیگر با Sonu Sood (چرا او حتی وجود دارد؟). هدف از اضافه کردن Sheela را Akilandeswari شخصیت به طرح هنوز مشخص نیست.

با وجود این معایب آن Rajinikanth را خروج از مرکز است که رنگ اضافه شده به این تاپیک فیلم ترسناک. مورد در نقطه: Vettaiyan رجا (به یاد داشته باشید laka laka laka?), روانپزشک Saravanan توانایی خواندن کلمات از ذهن مردم یا Rajinikanth را اجرا فهم با ناصر و Vadivelu. این واقعیت است که این تغییرات ساخته شده به جا تر از زندگی ستاره به یک موضوع ترسناک به عنوان آن را مناسب برای توده مشاهده امتیاز به مصرف اولویت و بلوغ از مخاطبان است.

خنده دار استخوان

Chandramukhi سزاوار ستایش برای سهم خود را به تامیل فیلم کمدی. در حالی که Manichitrathazhu تا به حال بازیگرانی مانند گناه KPAC Lalitha و Kuthiravattam Pappu برای بانک در آن کمدی Chandramukhi سوار بر Vadivelu برای موفقیت آن است. خطوط مانند “Maapu…? Vachitaanya Aapu!” “Sothilayum Adivaangiyachu, Sethilayum Adivaangiyachu” نمونه هستند.

Rajinikanth with Vadivelu in ‘Chandramukhi’

البته سهوا Prabhu (که بازی Rajini دوست Senthilnathan) تحویل نمادین ترین خط در این فیلم است. در حالی که این گفت و گو بود دهن با احساسی پر از بدبختی شخصیت “انا kodumai Saravanan” تبدیل شده بود بر سر آن با Premgi Amaren در فرقه ضربه فیلم Chennai – 600028 برای تسکین خنده دار.

وجود جنبه های دیگر که متحد کردن سه فیلم: برای اولین بار است که نقاش است. Gopal-u (در Chandramukhi), Gopala (در Aptha Mitraa) و Raghava/o (در Manichitrathazhu). ما نمی بینیم او در مالایایی و تامیل اما Aptha Mitraa نشان می دهد چهره به این نام. معلوم شد که او فقط در شکستن! دوم این است که بزرگ آمریکایی روانپزشک براد لی (و یا آن را Bradley?). هر کس او است او تعریف هندی, فیلم های ترسناک برای نسل های آینده…

Chandramukhi یا Nagavalli?

Jyotika تصویر Chandramukhi باعث می شود برای پخش جالب. بازیگر را قرار داده و او قلب و روح به یادگیری رقص گام برای ‘Ra Ra’ آهنگ اما Chandramukhi دریا می رود در این تصویر از بیماری های روانی به عنوان کسی که unhinged.

Rajinikanth with Nayanthara and Jyotika in the movie ‘Chandramukhi’.

Rajinikanth با Nayanthara و Jyotika در فیلم ‘Chandramukhi’. | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

در Manichitrathazhu, فاضل متوقف می شود به خوبی از تشدید فوقالعاده گرایش Shobana شخصیت فراتر از آن یاد صحنه تختخواب. اما نه روح می تواند باز کردن درب است که از بیرون قفل شده بود که طبیعی به دنیا تمایل و یکی از اولین توانایی در CV از ارواح/شیاطین است که به دنبال در هر دو Malayalam و سینمای تامیل در سال های بعد.

اما Shobana را Nagavalli و KS Chitra را “Oru Murai Vanthu Paarthaya’ رتبه چند قدم بالاتر در سلسله مراتب آن Chandramukhi و نه Nagavalli است که الهام گرفته از بسیاری از تقلید در تامیل و تلوگو سینما پس از انتشار آن.

بنابراین به یاد ماندنی بود “Ra Ra آهنگ’ و پس از آن “Laka Laka Laka” توسط Rajini که مدیر S شانکار را دیدم آن را مناسب برای استفاده در یک کمدی ظرفیت در Sivaji دو سال بعد هنگامی که Rajinikanth دادگاه Shriya Saran شخصیت.

اثر موج دار شدن

Chandramukhi‘s موفقیت حق الهام گرفته از بسیاری از فیلم های این ژانر در سینمای تامیل اما آن اثر موج دار شدن به تلوگو و Kannada film صنایع و همچنین بالیوود.

Priyadarshan که در کنار سبی Malayil و صدیق-لعل اواز یا موسیقی دو نفری به عنوان دوم-واحد مدیر در Manichitrathazhuتصمیم به بازسازی فاضل فیلم به عنوان Bhool Bhulaiyaa (2007) in Hindi با آکشی کومار در سرب. P Vasu سپس تصمیم گرفتند به طور مستقیم عاقبت به Aptha Mitraaعنوان Aptha Rakshaka (که Vishnuvardhan آخرین فیلم قبل از مرگ او) ساخته شده و مستقل عاقبت به Chandramukhi در تلوگو با عنوان Nagavalli بازیگران Venkatesh و Anushka Shetty. و میراث در حال حاضر مجموعه ای برای ادامه به دهه جدید با Chandramukhi 2.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید