165 VIPs اصرار G20 سازمان ملل به تصویب 8 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای مبارزه با COVID-19

بسیاری سابق رهبران جهانی و دیگر افراد برجسته در خواست جهان را به 20 عمده صنعتی سازمان ملل به تصویب 8 میلیارد دلار در بودجه اضطراری به سرعت جستجو برای یک واکسن درمانی و درمان برای COVID-19 و جلوگیری از موج دوم این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نامه سرگشاده ای به دولت این گروه از 20 سازمان ملل رهبران و وزرا و مدیران ارشد و دانشمندان نیز نامیده می شود برای $35 میلیارد دلار برای حمایت از کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت و به خصوص جمعیت های آسیب پذیر و حداقل 150 میلیارد دلار برای کشورهای در حال توسعه به مبارزه پزشکی و بحران اقتصادی است.

همچنین به عنوان خوانده شده | COVID-19 بدترین بحران پس از جنگ جهانی دوم می گوید U. N. رئیس

و از آنها خواست جامعه بین المللی به چشم پوشیدن از این سال را به بازپرداخت بدهی از کشورهای فقیر از جمله 44 میلیارد دلار ناشی از آفریقا است.

نامه منتشر شد دوشنبه شب خواست هماهنگ عمل ظرف چند روز آینده به آدرس تعمیق بهداشت جهانی و بحران اقتصادی از COVID-19.

اطلاعیه از رهبران G20′ اجلاس در 26 مارس به رسمیت شناخته شده به جاذبه و فوریت بحران امضا کنندگان گفت: ما در حال حاضر نیاز فوری به اقدامات خاص است که می تواند توافق را با سرعت و در مقیاس.

در این نامه با اشاره به مشکلات درون متصل.

همچنین به عنوان خوانده شده | رهبران G20 متعهد به جبهه متحد برابر بیماری همه گیر کوروناویروس

اقتصادی اورژانس حل شود تا بهداشت و درمان اضطراری به طور موثر خطاب: بهداشت و درمان اضطراری به پایان خواهد رسید به سادگی با غلبه بر این بیماری در یک کشور به تنهایی اما با حصول اطمینان از بهبودی از COVID-19 در همه کشورها است.

این گروه به نام های جهانی حمایت کنفرانس هماهنگ توسط G20 نیروی کار به ارتکاب منابع برای پاسخگویی به نیازهای اضطراری.

تمام سیستم های بهداشتی — حتی پیچیده ترین و بهترین تامین می شود — در حال کمانش تحت فشار از ویروس” آن را گفت.

در عین حال اگر ما چیزی به عنوان گسترش بیماری در فقیر آفریقایی و آسیایی و آمریکای لاتین شهرستانها و در جوامع شکننده است که باید کمی تست تجهیزات هواکش و تجهیزات پزشکی و اجتماعی که در آن فاصله و حتی شستن دست ها دشوار است برای رسیدن به” گروه هشدار داد COVID-19 باقی بماند وجود دارد و دوباره ظهور به آمار بقیه جهان با بیشتر دور است که طولانی کردن بحران است.”

این 165 امضا کنندگان شامل سابق سازمان ملل, دبیر کل, بان کی مون, 92 رؤسای جمهور سابق و نخست وزیر فعلی و نخست وزیر اتیوپی و بنگلادش سیرالئون رئيس جمهور نیکوکار جورج سوروس سابق ایرلندی جمهور مری رابینسون که صندلی بزرگان و Graca Machel این گروه معاون صندلی.

دیگران عبارتند از نخست وزیران سابق بریتانیا تونی بلر و گوردون براون و جان عمده سابق وزیر خزانه داری ایالات متحده لارنس سامرز, اقتصادی بین المللی انجمن رئیس جمهور Kaushik باسو بود که یک اقتصاددان ارشد بانک جهانی و دانشگاه, دانشیار, Deus Bazira co-مدیر مرکز بهداشت جهانی عمل و تاثیر.

به جای نواحی و محلات رقابت برای به اشتراک گذاری از ظرفیت موجود با خطر خونتان قیمت جهان باید بسیار افزایش ظرفیت با حمایت سازمان بهداشت جهانی در هماهنگی تولید و تهیه لوازم پزشکی و فن آوری به طور کامل در سراسر جهان تقاضا می گفت.

همانطور که برای اقتصاد این گروه گفت: هدف ما باید برای جلوگیری از یک بحران نقدینگی تبدیل به یک پرداخت بدهی بحران و رکود اقتصادی جهانی تبدیل شدن به یک رکود جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید