18 مورد جدید گزارش شده در پنجاب

پنجاب ثبت 18 COVID-19 مورد در روز یکشنبه و گزارش سه مرگ و میر بیشتر در نظر گرفتن تلفات به 35 با توجه به بیانیه رسمی است.

تعداد موارد مثبت رسیده است 1,964. از سه مرگ دو نفر از Gurdaspur در حالی که یکی از Ludhiana منطقه. وزارت بهداشت و درمان گفت: عمده تکه از موارد جدید گزارش شده از امریتسار و Ludhiana مناطق بود. فعال موارد 563 آن اضافه شده است.

وزیر بهداشت Balbir Sidhu گفت که در پی COVID-19 تمام مدنی جراحان در دولت معطوف شده برای اطمینان از تامین فشار خون بالا و دیابت دارو که دو شرکت مرضی شرایط کمک به بالاتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19 عفونت است.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید