1975 هاکی جام جهانی برنده Ashok دیوان رشته در ایالات متحده آمریکا می نویسد: به Narinder Batra برای کمک به

رشته در ایالات متحده آمریکا با توجه به محدودیت های مسافرتی, هاکی المپیک و عضو 1975 جام جهانی, برنده, تیم, Ashok دیوان به شدت نیاز به کمک دولت برای بازگشت به هند است.

او رو به وخامت سلامت اضافه کردن به تروما 65 ساله دیوان ساخته شده یک تماس پریشانی به المپیک انجمن (IOA) رئیس جمهور Narinder Batra درخواست او را به تقاضای خود را به مقامات بالاتر.

“من نیاز به کمک شما به من گیر در ایالات متحده آمریکا را توسعه داده اند و برخی از مشکلات سلامتی. من تا به حال برای حضور در بيمارستان در اورژانس در هفته گذشته در کالیفرنیا است. من احساس خوبی در این روزها علاوه بر ندارد بیمه در اینجا. پزشکی هزینه های بسیار بالا در اینجا” دیوان نوشت: به Batra که همچنین رئیس فدراسیون بین المللی هاکی (FIH).

“در ابتدا من قرار بود به پرواز در مارس 20 هوایی هند اما با توجه به ادامه وضعیت اپیدمی من تاریخ سفر شده اند تحت فشار قرار دادند.

“من درخواست یک نفع برای حمل و نقل این پیام به محترم وزیر ورزش و امور خارجی وزیر برای کمک به من با یک بیمارستان برای چک کردن و یا اگر آنها می تواند به ترتیب در اوایل خروج از سان فرانسیسکو به هند,” او اضافه شده است.

قهرمان سال 1975 جام جهانی-تیم برنده نیز وعده داده شده به پرداخت صورتحساب پس از بازگشت به هند است.

“مهربانی, درمان فوری این که من واقعا در بد سلامت اینجا,” او گفت:.

دیوان یک عضو از تیم المپیک 1976 در سفر به Sacremento در ماه دسامبر سال گذشته به صرف زمان با پسرش است که کار می کند وجود دارد. اما سنبله در COVID-19 همه گیر در سراسر جهان منجر به سخت محدودیت های مسافرتی.

“پدر من رفت به آمریکا در ماه دسامبر برنامه ریزی شده بود برای بازگشت در مارس 20. او به تنهایی رفت و به دیدار برادر من که مجرد و کار وجود دارد. اما ناگهان او بیمار بود و به عجله به اورژانس مرکز وجود دارد پس از شکایت از فشار خون بالا و اضطراب” دیوان دختر مشخصات arushi گفت PTI.

“از طریق آزمایش های پزشکی انجام شده وجود دارد آن را به نور آمد که او مشکل قلبی. سیستم های مختلف است که ایالات متحده و در حال حاضر آن است که بسیار سخت به دلیل وضعیت وجود دارد. دکتر به او یک ماه پزشکی اما از آن است که به او کمک می کند.

“او را فراموش کرده به بیمه های درمانی در این زمان. در این بررسی حدود هزینه او را 700 تومان بنابراین شما می توانید تصور کنید که چگونه هزینه درمان پزشکی در ایالات متحده است. او در حال حاضر مضطرب و ناامید به خانه باز گشت در اولین,” او گفت:.

دیوان همسر Sunita و دختر مشخصات arushi نمی پنهان کردن اضطراب و درماندگی.

“ما احساس واقعا درمانده. برادر من است که به تنهایی با پاپا وجود دارد اما وضعیت بحرانی در آمریکا به مراتب بدتر از هند است. بنابراین ما تصمیم به رویکرد Batra (Narinder Batra) عمو. امیدواریم که دولت در گام خواهد و به ما کمک کند” مشخصات arushi گفت.

همه گیر شده بی سابقه ترساندن سلامت به بیش از 1.5 میلیون موارد مثبت ثبت شده در سراسر جهان با 87,320 مرگ و میر در سراسر 192 کشور از این بیماری همه گیر دولتی در چین در اواخر سال گذشته.

ایالات متحده که در آن همه گیر است که به سرعت در حال گسترش است تا کنون ثبت 432,132 موارد از جمله 14,817 مرگ و میر عظیم ارقام در مقایسه با هند که در آن نزدیک به 5800 موارد مثبت ثبت شده است با حدود 170 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید