1999 آمریکا در جام جهانی فوتبال زنان-پیروزی تیم فوتبال به موضوع Netflix فیلم

Netflix اعلام کرده است یک فیلم سینمایی centring در اطراف ما زنان فوتبال تیم پیروزی در سال 1999 جام جهانی.

با توجه به تنوعپروژه بر اساس Jere لانگمن کتاب “دختران تابستان: ما فوتبال زنان تیم و چگونه آن دنیا را تغییر داد”.

این پرچم در حال اهتزاز اخیرا صعود حقوق برای این کتاب پس از یک دور مناقصه رقابتی.

این فیلم وقایع سفر این تیم در جام جهانی فوتبال زنان مهمترین نهایی در برابر چین است. این بازی است که هنوز هم به یاد این تصویر نمادین از برندی Chastain, که پس از به ثمر برنده مجازات پاره پاره کردن پیراهن خود را خاموش در جشن.

لیزا به رقابت خواهد تولید فیلم زیر نگاه اول معامله همراه با Andale محصولات هیلی مدفوع و راس Greenburg راس Greenburg محصولات. جیل Mazursky و Krista اسمیت را به عنوان تولید کننده اجرایی.

در یک وبلاگ تندو Nagenda معاون رئیس جمهور در Netflix فیلم به یاد می آورد به تماشای “پیشگامانه بازی در اتحادیه مربع است.”

“زمانی که من نقل مکان کرد به اوگاندا در من, بازی فوتبال بود که یک راه مهم برای دیدار با بچه های خود من سن.که هم درست زمانی که من سمت چپ اولین کار من در لس آنجلس به نمایش فیلم های کلاس در شهر نیویورک در سال 1999” اعلام کرد.

“در بین سرقت عکس و مکان همکاران من و من ایستاده در خارج از میله برای دیدن جام جهانی فوتبال زنان در سری. تماشای تیم ایالات متحده آمریکا است که در تابستان مرا فراموش کرده ام من تا به حال هیچ پول و کمی بیشتر از یک رویا به من خوراک. که تیم این هدف و Brandi Chastain فراموش نشدنی واکنش — که در آن او پاره پاره کردن پیراهن او را به زانو در حیرت — من اعتقاد دارم که من می تواند هر چیزی را انجام دهید و انجام آن راه من,” او نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید