26 تحت قرنطینه در مندیا برای شرکت کنندگان در جلسه از Tablighi Jamaat کنفرانس

بیست و پنج نفر در ملوللی و یکی در Nagamangala از مندیا منطقه قرار داده شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه به عنوان شرکت کنندگان در Tablighi Jamaat کنفرانس در Nizamuddin دهلی نو به تازگی در بازدید از خوابگاه خود را.

حداقل 10 شرکت کنندگان در این کنفرانس بازدید کرده بود/مانده در نلمنگلا, مندیا و ملوللی ماه گذشته – پس از مذهبی جماعت – و در حال حاضر تحت قرنطینه در Bannur از همسایه Mysuru منطقه منابع در مندیا دولت در منطقه گفت:.

این Nizamuddin مرکز است که به عنوان توپی از رمان coronavirus در این کشور با چند صدها نفر از مردم که با حضور نماز در جمع پیمانکاری COVID-19.

“ما را شناسایی کرده اند 25 نفر در ملوللی قرار داده و آنها را تحت قرنطینه” بهداشت منطقه افسر H. P. Manche Gowda گفت هندو در اینجا در روز شنبه.

با توجه به دستیار کمیسر (درآمد Pandavapura زیربخش) V. R. Shailaja یک فرد قرار داده شده در زیر صفحه اصلی قرنطینه در Nagamangala برای گزارش لینک با شرکت کنندگان از مرکز) ،

هیچ علائم

در حال حاضر تمام 25 نفر از اعضای هفت خانواده مختلف سالم هستند و نشان داده اند و نه هر گونه علائم این بیماری همه گیر. اما آنها ثابت/دیده بان نزدیک وزارت علوم گفت: افسر.

با توجه به یکی دیگر از افسر ارشد در وزارت بهداشت و رفاه خانواده تلاش هستند برای شناسایی تمام افراد [در Nagamangala, مندیا و یا جاهای دیگر در منطقه] ملاقات کرده بود به کسانی که با حضور در دهلی نو دیدار خواهد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید