5 طاعون آمده اند خارج از چین در 20 سال گذشته می گوید: آمریکا مشاور امنیت ملی

به عنوان بسیاری از پنج آفت در آمده اند به خارج از چین در 20 سال گذشته و در برخی از نقطه آن را به توقف امنیت ملی آمریکا و مشاور رابرت اوبراین گفت: برگزاری این کشور مسئول منشاء بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 2,50,000 مردم در سطح جهان است.

مردم در سراسر جهان در حال رفتن به افزایش و به دولت چین است که “ما دیگر نمی تواند این آفت از چین در آینده” آیا از آزمایشگاه و یا مرطوب بازار نه یک جواب خوب به خبرنگاران گفت: در کاخ سفید در روز سه شنبه.

همچنین بخوانید: تحلیل | آیا مغلوب ساختن پیشی جستن چین ؛

“ما می دانیم که آن را از آمد ووهان و من فکر می کنم وجود دارد اماره است که از آن می توانست از آزمایشگاه و یا مرطوب بازار است. اما اگر شما چین نه یک جواب خوبی” اوبراین گفت.

“ما تا به حال پنج آفت از چین در 20 سال گذشته. ما تا به حال سارس, مرغی, آنفولانزای خوکی, آنفولانزای COVID-19 شرکت و دیگر چگونه می تواند جهان را قرار داده تا با این وحشتناک بهداشت عمومی وضعیت که شما رو در جمهوری خلق چین است که به هر طریقی در جهان” آمریکایی رسمی گفت. او اما اشاره نمی کند پنجم طاعون آمده از از چین است.

 

“منظورم این است که — در برخی از نقطه آن را به متوقف شود. ما ارائه به ارسال بهداشت حرفه ای به کمک چینی ها. آنها را رد کرد که” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که آمریکا هنوز به دنبال شواهد در مورد منشاء این ویروس او خودداری از دادن یک بازه زمانی. “من نمی توانم به شما یک بازه زمانی است. این چیزی است که ما در ادامه به نقد و بررسی و بدیهی است که یک نگرانی جدی است.

“نگاه چین به شکل از چگونه به مقابله با آن, بهداشت عمومی از آنجا که ما نمی تواند داشته باشد و یکی دیگر از این ویروس شیوع بیماری و طاعون آمده از چین است. این یک چیز وحشتناک اتفاق افتاد که به کل جهان نه فقط برای ایالات متحده” او گفت:.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار چین از عواقب اگر پیدا مسئول COVID-19

“جهان اقتصاد تعطیل و این اولین بار نیست این اتفاق افتاده است. این پنجمین بار این اتفاق در 20 سال و آن را به متوقف شود. چین به کمک نیاز دارد. آنها نیاز به کمک از بقیه جهان. و ما آماده برای کمک به چین در مقابله با بهداشت عمومی بحران بنابراین ما صورت نمی این موضوع دوباره” اوبراین اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید