مجازی راه رفتن را از طریق هنرمند AV Ilango آثار

تسکین دهنده خاکی سایه بسته بندی خشونت عبارات با آمار و ارقام اغلب از دست داده و در وحشی رها; گاهی گاوی در دیگران آمورف: AV Ilango را در کارنامه متمایز است. به راحتی قابل تشخیص کهنه هنرمند بوم اغلب به من زده به عنوان خود به خود فوران احساسات. بازتاب نمایشگاه که در حال حاضر در چنای انجمن گالری هنر تنها این موضوع را تایید. صفحه نمایش لذت بخش است مخلوط از Ilango آثار که شکل گرفت در دوره خاص از زمان; توان آن گاوی اصل Odissi در Utsav سری یا اخیر شاعرانه صحنه از شهر خود پریپتی.

“من برای یک پیاده روی با خط من” — AV Ilango می گوید: اغلب این مورد آغاز به کار خود را کار می کند. فضا, خط و فرم سه جنبه است که او را نگه می دارد به. این هنرمند است که با عرضه در سال 1973 (جالب توجه اینکه پس از تکمیل مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ریاضیات) می یابد و به خط برجسته شکل بیان است. به همین دلیل است که بوم خود هستند تقریبا همیشه مایع در حال حرکت است. او اجازه می دهد که خط راهنمای او را از طریق. به عنوان من در مجازی پیاده روی را از طریق صفحه نمایش توسط Shalini Biswajit (متصدی) از طریق تماس تصویری Ilango تکامل در طول زمان و رشد اشتغال ذهنی با بیان خود را تبدیل به بیشتر و بیشتر مشهود است.

Jallikattu - VII

Ilango کار با گاو باقی می ماند unmissable مثل همیشه; توان آن را به سیاه و سفید آثار کوچکتر یا بزرگتر بوم شامل یک ازدواج قهوه ای و قرمز. شخصیت در تمام این بوم است و گاو نر. “گاوی اصل برای من این است که بر اساس Saivite فلسفه — این سیوا-Fargo پارادایم. آن را تا به چیزی برای انجام با من در تلاش برای کشف خودم می گوید:” هنرمند بیش از یک تماس از بنگالور. این انرژی مخرب از یک گاو نر در حرکت یک تکرار تصویر که هنرمند با آزمایش در این سری خاص.

اما در طول این چند سال خود را ناهموار خطوط تبدیل به صاف و اغوا کننده هستند. آنها بیشتر شد تصفیه شده. این آشکار است در Odissi در Utsav سری از 2000s, جایی که او زحمت ترجمه مایع حرکات رقصنده, ساخت بوم به نظر می رسد به عنوان اگر آن را در حرکت مداوم است. “من را دیده اند من عمه رقص زمانی که من یک پسر جوان که تحت تاثیر من حتی در آن زمان می گوید:” هنرمند. و او به طور مداوم احاطه شده توسط رقص مانند Karagam, Kavadiو Oyilattam در شهر خانه خود را که منعکس کننده به شدت در کار خود را.

A V Ilango’s Sounds of Sacrifice

به تازگی در یک پیشنهاد به بازگشت به ریشه های خود را Ilango که تا به حال زندگی می کردند در پریپتی به عنوان یک کودک کوچک شده است بازبینی خاطرات مرتبط با محل. “در ماه نوامبر گذشته سفر من به من محل بومی و بازبینی یک معبد جشنواره که اتفاق می افتد یک بار در هر دو سال می گوید:” هنرمند اضافه کرد: “این تجربه به ارمغان آورد برخی از من مسن تر خطوط است که مربوط به خاطرات گذشته است.” این احیای ناهموار خطوط دیده می شود در برخی از های اخیر خود را کوچکتر کار می کند بر روی صفحه نمایش. این بوم تصرف شاعرانه ایجاد کرد صحنه با یک لمس از رئالیسم است.

کل صفحه نمایش عبور Ilango را عطریست با متوسط ساخت آن گذشته نگر از نوع.

بازتاب را می توان در گالری (در انتصاب اساس) و یا از طریق مجازی در رابط کاربری. تماس با انجمن گالری هنر Adyar در 42115596.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید