آوازی لمس به veena

بنگلور-بر اساس Ramana Balachandran, 17 که آموخته بود به شناسایی ragas به عنوان یک کودک نو پا بود و ادعا کرد در مصاحبه ای که veena را برگزيد (و نه دیگر راه دور) آمد پایین به حیدرآباد به صورت ابزاری در کنسرت سازماندهی شده توسط سری Karthikeya Gana سبها به تازگی. آخر شب بود و اثبات چگونه به خوبی او شکوفا شده است به مهارت نوازنده در طول سال (او نقش mridangam بیش از حد). در حال حاضر تحت آموزش خود نوازنده پدر Balachandran, Ramana آشنایی سخنگفتن به veena کنسرت با جذاب آوازی را لمس کنید.

شروع بسیاری از کنسرت های خود را با ارائه به مخاطبان طعم vaggeyakara را sahitya از طریق pallavi او به تدریج با پیشرفت به سمت instrumental بخش و باعث تعجب بازگشت به تغزلی عنصر در یک بعد charanam تقریبا بی دردسر. صوتی و ابزاری بخش یکپارچه segued با باز کردن تعداد Thyagaraja را Ninne Bhajana در ناتا ragam. بسیاری از gamakas و تخیلی swarakalpana در سرعت بالاتر به تفسیر شکوفا در ragam که مرسوم است لمس در آغاز یک کنسرت.

بعدی خود انتخاب شد Challare Ramachandruni در اهیری ragam. شناخته شده است به بیرون کشیدن کارونا رسا و اعتقاد به یکی از سخت ترین ragas برای ارائه در یک veena, Ramana نمایش داده می شود قابل توجه خویشتن داری در بررسی چندین خطوط اهیری. بافت, ترکیب دریافت آن با توجه در ابزار و جوانی و به دنبال آن با یک اطمینان عملکرد از دیگر چالش kriti روپیه Narada Naada. این pensively مدل دهید ترکیب با تغییر مقیاس است که همیشه یک شرکت آزمون مهارت برای یک نوازنده است. این swara طرح ثابت کرد که زینتی gamaka محور Kanada ragam بهترین چشیده در veena.

در میان بسیاری از شاهکارهای که Balamuralikrishna است تشکیل شده Meenakshi Jayada در Hamsanandi است که قطعا یک گوهر در تاج خود را. سهولت که با آن جوان نوازنده متعادل veena آواز پیچیده charanams پرداختن به الهه دورگا و حمایت شد mridangam artiste Raghavan سای منجر به فوتی و فوری خروجی است که در خدمت یک یادآوری به موقع از آهنگساز نابغه موسیقی. این majesticity از غنا ragam مانند Bhairavi شد شفافی در طول Ramana را ragalapana قبل از ارائه Thyagaraja را Raksha Bettare. این neraval و manodharma در Sangeethapriya پایدار نوازنده خوب شتاب.

در زمانی که RTP به ندرت باعث می شود آن را به کنسرت فراتر از سالانه جشنواره های موسیقی آن تعجب خوش آمدید برای تماشای Ramana را hummable, ملودیک, Brindavana Sarangi ragam به عنوان آیتم های اصلی. Gurunatha Aruna Gurunatha Ramana کارونا Satchidananda خود را انتخاب شعر برای pallavi بخش. جذابیت ragam می آید از آن می نشیند و مدولاسیون ظریف که Ramana با موفقیت بدستآمده در چند tempos. رفاقت بین ضربی و veena هنرمند ساخته شده آن را یک تجربه غنی سازی به عنوان به خوبی. ارائه یکی از Nedunuri Krishnamurthy ترین ترکیبات پیچیده در میان Ramadasu kirtanas, Emayya راما در Kambhoji ragam این نوازنده تا به حال ثابت شده است که او آماده شد به جاده ناهموار پیش رو است. هر چند madhyama کالا kritis را ساخته اند که کنسرت زنده است و می تواند ارائه کرده ایم آرامش لحظه ای به نوازنده بیش از حد جوانی شجاع انتخاب نشان داد او متعلق به یک نژاد های مختلف.

Swati Tirunal را Vishweshwara دارشان احتمالا ساده ترین اعداد است که Ramana در طول شب به خوبی کار می کرد به عنوان تلاش برای قرض دادن زبانه تنوع به صف با مختصر صوتی بخش. بدون هیچ نمایشگری در اینجا دو با اعتماد به نفس جوانان که فرمان rasikas به نشستن را از طریق نزدیک به سه ساعت کنسرت با توجه ربوده شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید