Aditi Rao Hydari و Jayasurya را ‘Sufiyum Sujatayum’ می شود اولین Malayalam انتشار به OTT انتشار

Malayalam film ‘Sufiyum Sujatayum’ جست و خیز آن اکران و پس از آن سازندگان تصمیم گرفتند به صورت مستقیم به دیجیتال برتر با در نظر گرفتن عدم قطعیت بیش از بازگشایی سالن سینما در این بحران همه گیر.

Vijay ببو تهیه کننده این فیلم به, تبدیل به رسانه های اجتماعی روز جمعه اعلام کرد که این فیلم به زودی در سراسر جهان برتر در بیش از حد بالا جریان پلت فرم آمازون نخست تصویری.

“هیجان musical affair دل در انتظار است. در آنچه خواهد بود که برای اولین بار Malayalam سینما Sufiyum Sujathayum خواهد بود با انتشار در سراسر جهان در آمازون نخست. ما باید برای خارج شدن از زیان مالی ناشی از این بیماری همه گیر و کمک به کسانی که بستگی سینما برای خود دستمزد روزانه. امیدوارم این یک شروع تازه است.”

کارگردان Naranipuzha Shanavas از ‘Karie شهرت این فیلم بازیگران Jayasurya و Aditi Rao Hydari در نقش منجر شود. ‘Sufiyum Sujatayam’ است bankrolled توسط Vijay ببو زیر تولید بنر جمعه فیلم خانه.

این فیلم در میان هفت بالیوود و منطقه ای فیلم به دست آورد توسط آمازون نخست تصویری به صورت مستقیم به انتشار دیجیتال از جمله فیلم هندی ‘Gulabo Sitabo’ با بازی آمیتا باچان و, Ayushmann, و تامیل فیلم ‘Pongmagal Vandhal’ با بازیگر Jyothika در نقش سرب. این فیلم آماده شد برای یک تئاتر آزاد که در این مستند اعلام شد پس از COVID-19 شیوع.

M. Renjith رئیس جمهور از فیلم کرالا ارتباط تولید’ گفت که آنها هنوز برای به دست آوردن جزئیات بیشتر در مورد OTT انتشار فیلم ‘Sufiyum Sujathayum’ از آن تولید. “با وضوح و در عین حال در زمانی که تئاتر خواهد بازگشایی پس از COVID-19 بحران ما برنامه را به یک جلسه مشترک در تمام بدن تجاری در Malayalam صنعت فیلم به زودی برای بحث در مورد نقشه راه پیش رو” او گفت:.

M. C بابی دبیر فیلم غرفه داران سازمان ایالات کرالا گفت که آنها نمی خواهد همکاری با آقای ویجی ببو در آینده پس تصمیم خود را به طور مستقیم به انتشار این فیلم بر روی پلت فرم های دیجیتال.

“این فیلم قرار بود به انتشار برای اولین بار در تئاتر و تخطی از آن درک. غرفه داران را مجبور به تحمل ضرر و زیان بزرگ اگر تولید کنندگان شروع به انتشار فیلم های خود را به طور مستقیم بر OTT پلت فرم بدون انتظار برای بازگشت از حالت عادی در صنعت فیلم,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید