سن عامل نگرانی Tarundeep رای

پس از به تعویق افتادن توکیو بازی ها 36 ساله کماندار Tarundeep Rai تنها یک نگرانی – او مسن تر است.

انتظار برای رقابت در سومین المپیک در 17 سال بین المللی حرفه ای دو بار قهرمانی جهان تیم به مدال نقره Tarundeep است ارزیابی چالش های جدید سناریوی برخواهد داشت ممکن است برای او.

از دست دادن برای ورزشکاران

“به تعویق افتادن یک دست دادن برای هر ورزشکار است. در مورد من, من هستم 36 ساله. سال آینده من خواهد بود 37. من نمی جوانتر اما اگر من آموزش سخت تر و سپس من را عقب نیست. اما من باید برای شروع از نو” Tarundeep گفت هندو.

Tarundeep که رقابت در 2004 آتن و 2012 لندن بازی های المپیک صعود کج تیم مردان مدال نقره در سال 2005 مادرید و 2019 Den Bosch قهرمانی جهان.

این Armyman نگاه در سمت روشن تر. “ما باید آن را مثبت. تیراندازی با کمان جامعه رنج می برند ممکن است اگر ما نگاه منفی. نکته خوب این است که ما در حال حاضر واجد شرایط. نسل جوان این کشور نیز می تواند شانس (به عنوان سهمیه محل متعلق به کشور) و باید آن را گرفتن آنها به عنوان یکی دیگر از فرصت هایی.”

به اشتراک گذاری ایده های خود را در مورد آموزش و پرورش در طول این مستند Tarundeep گفت: “هر چه تیراندازی با کمان-ورزش های خاص وجود دارد که باید انجام دهد. در این عصر اینترنت همه چیز در دسترس است بر روی گوشی. یکی باید استفاده از آن است. زمانی که مستند به پایان می رسد و سپس یکی باید آماده از سرگیری تیراندازی است.”

گیر کرده دور از خانه

Tarundeep که به خانه اش در هند برای حدود یک سال در حال حاضر بخشی از ملی کمپ در ارتش های ورزشی, موسسه پونا. حتی پس از این اردوگاه بود تعطیل در مارس 22, او نمی تواند به خانه با توجه به مستند.

در زمان اجتماعی فاصله, Tarundeep با این وجود خوشحال است که ماند در ارتباط با خانواده خود را از راه دور. “حداقل من امن هستم اینجا و خانواده من امن است در هند. من زمان زیادی را به صحبت با خانواده من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید