تمام قلب رقص در جشنواره برای جذب سرمایه به صورت روزانه شرط

دو واژه ایجاد کرده اند ویران کردن در زندگی ما — COVID-19 و مستند. در حالی که بسیاری از ما خوش شانس به یک سقف بر سر ما و غذا روی میز ما دیگران نیست. دستمزد روزانه کارگران شده اند ضربه سخت. بسیاری از آنها انجام شده است کمی خود را برای کمک به از جمله رقصنده. بنگلور مبتنی بر سازمان های غیر دولتی, پخش كردن, امید, بنیاد توسط Lourd Vijay است سازماندهی آنلاین جشنواره رقص به نام همه قلب رقص جشنواره بیش از دو تعطیلات آخر هفته (مارس 23 تا 24 و 30 مه 31) از طریق زوم. وجود دارد خواهد بود 48 کارگاه های انجام شده توسط رقاصان از سراسر کشور است.

Lourd, مذاکرات به MetroPlus در مورد این رویداد و بیشتر. گزیده ای.

به ما بگویید در مورد گسترش امید پایه و اساس است.

من در برخورد با بیماری مزمن کلیه و دیالیز برای دو و نیم سال است. در مارس 14, 2016, من تحت پیوند کلیه. من کلیه از طریق مرحوم دهنده برنامه اجرا شده توسط دولت است. که مرا وادار به کمک به گسترش آگاهی در مورد اهدای عضو و چگونه پایه و اساس به وجود آمد.

Janya Kothari (وکیل), Tanya Jairaj (یک فعال اجتماعی) و شروع کردم به پایه و اساس در تاریخ 1 اوت سال 2017. زمانی که مستند اتفاق افتاده است ما تصمیم گرفتیم برای کمک به دستمزد روزانه کارگران به آنها ضربه سخت. تانیا آمد تا با یک برنامه ریزی برای رسیدن به آنها . او با قرار دادن یک پست در آنلاین و ما شروع به تماس گرفتن در مورد افرادی که در نیاز. ما به پایان رسید تا ارائه 40,000 آواره دستمزد روزانه کارگران با 40 تن مواد غذایی و لوازم ضروری. ما نیاز به حمایت بیشتر و تصمیم به سازماندهی این آنلاین dance fest.

چگونه بسیاری از اشکال رقص آموزش داده خواهد شد در این جشنواره?

ما خواهد بود با آموزش رقص خیابانی هیپ هاپ, سالسا, سامبا, zumba, معاصر, انواع, جاز, لاتین, رقص, رقص بالیوود و بیشتر. نیز وجود خواهد داشت چند تناسب اندام کارگاه های آموزشی. باز است برای هر کسی که علاقه مند به رقص از هر گوشه ای از کشور است.

چگونه موثر هستند کلاس های آنلاین هنگامی که آن را می آید به رقص ؟

مربی ممکن است قادر صحیح یا آموزش کامل تکنیک اما مردم را گرفتن ایده از فرم رقص, گوش دادن به موسیقی بزرگ و گرفتن برخی از ورزش. این هم یک قالب دیجیتال و اجتماعی است. وجود دارد مقدار زیادی از نقاط به علاوه به این.

آنچه بزرگترین چالش از انجام چنین جشنواره?

پول و اعتماد دو مشکل: بسیاری از مردم شغل خود را از دست و این بار تلاش. ما خدا را شکر که ما شده اند به گرفتن بازخورد خوب و پاسخ.

این جشنواره نه تنها استرس افراد, اما همچنین کمک به جمع آوری پول.

آنچه که در آخرین تاریخ برای ثبت نام ؟

مردم می توانند ثبت نام برای هر روز و یا حتی یک جلسه. مه 31 آخرین روز از جشنواره: آنها می توانید ثبت نام کنید و حتی در آن روز. عبور قیمت در ₹990 با گزینه های روز, عبور, عبور برای یک کارگاه و یا کل جشنواره است.

عبور می کند در خودی.در. برای جزئیات بیشتر مراجعه کنید به تمام قلب رقص در جشنواره Facebook صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید