آنلاین دولت از ذهن

Veena artiste Jayanthi Kumaresh بخشی از Janatha مقررات منع رفت و آمد آنلاین جشنواره در مارس 22, سازماندهی شده توسط پیانیست آنیل Srinivasan. “اگر چه مستند وزن ما, ما باید به دنبال دستورالعمل دولت می گوید:” Jayanthi که تا به حال به لغو بسیاری از کنسرت. “شوهرم, ویولونیست Kumaresh و من قرار بود به بازی در تئاتر de la Ville در پاریس. من هم قرار بود بخشی از 17-تور کنسرت در انجام هنر مراکز در ایالات متحده است. سازماندهی شده توسط Zakir Hussain, Kala Ramnath بود برای پیوستن به من در ویولن. هر دو این تور لغو شد, می گوید:” Jayanthi که ایجاد کرده است ‘سفر در’ a 12-minute موسیقی تفسیر از دولت خود را از ذهن است.

“ارائه احساسات من در veena من است راه خود بیان. منتشر خواهد شد در این هفته در YouTube, Facebook و Instagram. ما باید برای رسیدن به آنلاین کنسرت که جهان می رود به طور فزاینده ای دیجیتال. من نمی گویم این به این دلیل Ramanavami جشنواره لغو شد این سال است. نوازندگان نیاز به یک پلت فرم و امروز در سناریو های مجازی سیستم عامل در دسترس هستند.”

Jayanthi قبلا شده است بخشی از بسیاری از موسیقی سری وب. با هدف گرفتن مردم Marghazhi آماده قبل از موسیقی های نجومی در چنای Jayanthi تا به حال درس در مورد آنچه به دنبال در یک Carnatic کنسرت و نحوه شناسایی ragas.

موسیقی در سراسر جهان

“هر کس نیاز ملودی در زندگی به خصوص در این ناراحت کننده بار می گوید:” هندوستانی خواننده Iman داس که آموزش بیش از 500 دانش آموزان در سراسر جهان است. این بنگلور-بر اساس خواننده قرار بود به ارائه یک ادای احترام به غزل خوانندگان yesteryears در وهیتفیلد. ادای احترام لغو شد به دلیل مستند.

داس شده است که با انتشار تک آهنگ و آلبوم های آنلاین برای دو سال گذشته است خوشحال به استفاده از فضای مجازی به “ارتباط با دانش آموزان خود در سراسر جهان است.”

Das بیش از 200 نفر از سراسر جهان از جمله ایالات متحده و بریتانیا و اروپا, پاکستان, سریلانکا سنگاپور دبی و هند در Omkar آکادمی موسیقی. “ما باید سپاسگزار است که همه ما هنوز هم آواز از خانه با توجه به قبر بحران ما در. همه گروه من کلاس های در حال انجام در Google Hangout و زوم. آن است که سرگرم کننده و نه به دیدن که مردم از همسایگی من و دانش آموزان در سوئد هستند همه در حال حاضر بخشی از کلاس های آنلاین. بسیاری از این متخصصان و پزشکان و تئاتر حرفه ای در خارج از کشور نگران بودند که این مستند ممکن است باعث شود کلاس های خود را برای لغو شود. من به آنها اطمینان داد که همه چیز را بر روی بروید. آنها رها شدند و از آنها به عنوان زمان بیشتری برای تمرین در حال حاضر.”

داس است که نه تنها در دادن کلاس های آنلاین از صفحه اصلی. “به جهنم همسر من, Snigdha سینها یک Bharatanatya رقصنده همچنین برگزاری کلاس ها از طریق اسکایپ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید