یکی دیگر از هند مهاجرین در امارات متحده عربی اخراج بیش از Islamophobic پست

یک هندی ملی مشغول به کار در امارات متحده عربی بوده است, اخراج توسط شرکت خود را به اتهام های Islamophobic پست در Facebook مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس در عین حال یکی دیگر از این حالت در عرض چند هفته با توجه به گزارش رسانه ها.

بالا کریشنا Nakka از حیدرآباد مشغول به کار به عنوان حسابدار ارشد در دبی مرو Hub داده ها راه حل های شرکت اخراج شد و پس از Facebook پست رفت ویروسی فراخوانی گسترده محکومیت های خلیج فارس خبر داد.

پست خود باعث شده از خواسته های هر دو در Facebook و Twitter برای اقدام در برابر او. در یک واکنش سریع این شرکت اعلام کرد که این فرد در حال اخراج از کار خود را به عنوان آن را تا به حال تحمل صفر نسبت به تبلیغات نفرت.

“در مرو ما را تحمل صفر نگرش به مواد است که یا ممکن است تلقی Islamophoic یا گفتار نفرت. توییت که ما هشدار داده شده است انجام دهید نه به هیچ وجه منعکس کننده مرو با نام تجاری ارزش” این شرکت در بیانیه ای گفت.

Nakka می پیوندد یک لیست در حال رشد از شرح که فرود آمد در مشکل به اتهام Islamophobic پیام های رسانه های اجتماعی در روزهای اخیر.

Rakesh B. Kitturmath که مشغول به کار به عنوان یک رهبر تیم در Emrill خدمات مستقر در دبی اخراج شد در روز پنج شنبه پس از پست خود موجب خشم را در رسانه های اجتماعی به ایسنا گزارش داد.

قبلا ابوظبی ساکن Mitesh Udeshi اخراج شد برای ارسال یک کارتون تمسخر اسلام در Facebook صفحه در حالی که یک پلیس شکایت علیه Sameer Bhandari از چشم انداز آینده حوادث و عروسی در دبی پس از او خواست مسلمان کارجو از هند به بازگشت به پاکستان است.

امارات متحده عربی قانون شکنان همه مذهبی و یا تبعیض نژادی تحت یک قانون تصویب می رسد در 2015.

ضد تبعیض/ضد نفرت قانون ممنوع تمام اعمالی که استوک نفرت مذهبی و/یا که توهین به دین از طریق هر شکل از بیان آن گفتار و یا کلمه نوشته شده و کتاب و جزوه و یا از طریق رسانه های آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید