یکی دیگر از انبه گر تست مثبت

تعداد COVID-19 موارد مثبت ثبت شده در Dharwad منطقه افزایش یافت تا 22 روز شنبه با 34 سال انبه گر از Om نگر در Dharwad تست مثبت است.

مرد (P-1,060) دوم انبه گر تقدیر راننده از Dharwad شهرستان به تست مثبت است. او دارای سابقه مکرر سفر به بمبئی و پونا به فروش انبه در دوران دوم و سوم فاز مستند. او همچنین در سفر به بنگلور و مانگرو در Dharwad taluk ماند و در یک خانه رعیتی در Tegur در Dharwad taluk برای چند روز. دولت های منطقه آغاز شده است شناسایی اولیه و ثانویه مخاطبین و همچنین اعتراض به افرادی که در تماس با او برای به دست آوردن خود را به بیمارستان دولتی برای چک.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید