AP گزارش یک مرگ 48 تازه موارد

دولت شاهد یک COVID-19 مرگ و 48 تازه موارد در طول 24 ساعت گذشته پس از 9, 628 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند. در سمت روشن 101 بیماران بهبود یافته اند.

Koyembedu در بازار عمده فروشی به لینک ادامه فشار به دولت آمار و ارقام به عنوان 31 48 موارد مرتبط با کانون در همسایه, Tamil Nadu.

این مورد جدید گزارش شده در هشت منطقه. Kurnool و Nellore مناطق گزارش شده نه تازه مورد هر و همه آنها مربوط به Koyembedu. همچنین تمام هشت تازه موارد در Chittoor مرتبط Koyembedu در حالی که در ویساکاپاتنام دو تا از چهار تازه موارد مرتبط به Koyembedu و تازه مورد هر در Kadapa و غرب Godavari نیز مربوط به بازار عمده فروشی. منطقه کریشنا گزارش هفت تازه موارد است.

شمارش رفته تا به 2,355 و تلفات نصب شده به 49 با مرگ یک بیمار در بدترین ضربه منطقه Kurnool. از کل موارد را شامل 150 نفر از کارگران مهاجر که در بازگشت به دولت در سالهای اخیر است.

بسیاری از بهبود بیماران از Kurnool (47) و آنانتاپور (37) منطقه. باقی مانده از کریشنا (5), East Godavari (3), Prakasam (3) غرب Godavari (3), Kadapa (2) و ویساکاپاتنام (1). تا کنون 1, 353 بیماران بهبود یافته اند از COVID و تعداد راه بالاتر فعال موارد 953. به استثنای کارگران مهاجر’ موارد تعداد موارد فعال است 803.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید