Asha Bhosle راه اندازی کانال یوتیوب egged توسط نوه او

پخش خواننده Asha Bhosle خواهد ویژگی نوه او به عنوان الهام بخش در پشت سر او تصمیم به راه اندازی کانال YouTube. “با توجه به وضعیت حال حاضر مانند تمام بشریت هستم cooped در خانه. در خانه نشسته با من grandkids و رعایت خالص خود را زرنگ و دانا مهارت های ارتباطی یک دنیای جدید باز برای من” گفت: Asha Bhosle که راه اندازی کانال YouTube خود در شب چهارشنبه.

“در طول سال از من خواسته شده است توسط بسیاری از مردم به قلم من, افکار و تجارب و احساسات اما من فقط زمان نداشته. در حال حاضر که من در خانه من تصمیم گرفتم برای ثبت تجربیات من از 86 سال و شاید برخی از آنها ممکن است سرگرم کردن مردم آنها را فکر می کنم و یا فقط یک زمان خوب و خنده” کهنه خواننده گفت.

او به خصوص به اشاره او نوه Zanai به عنوان یک دلیل که چرا او الهام گرفته شده بود به اکتشاف های جدید در فضا است. “من به خصوص علاقه Zanai زیرا او به یک سمت هنری. او یک نویسنده آهنگ, خواننده, نوازنده و کلاسیک Kathak رقصنده. او مرا به یاد خودم و شاید به همین دلیل است که من احساس می کنم به او نزدیک است. اگر چه او بسیار جوان تر از من او گاهی اوقات می گوید همه چیز از آن من می توانید یادگیری و آموزش خودم بیشتر. من می خواهم که. سنجش من شور و شوق Zanai egged من به خود من کانال برای ضبط زندگی من تجربیات” Bhosle گفت.

اولین بزرگ تصویری در Bhosle کانال یوتیوب است, آهنگ تولد, ‘Main hoon’ برای Sri Sri Ravi Shankar. “سری روپیه Daveاو یک فرد فوق العاده. من او را شناخته شده است در حالی که برای. این فرصتی بود جلسه در کامبوج زمانی که ما هر دو با بهره گیری از سایت های انگکور مالیات بر ارزش افزوده زمانی که من احساس کردم که او متفاوت است از دیگر معنوی مردم و یا تجارت که من را ملاقات کرده اید. و هنگامی که من شنیده شعر این آهنگ و این ترکیب فوق العاده را به ارمغان آورد یک آرامش خاصی به روح من” گفت: جانبازان خواننده.

علاوه بر موسیقی Bhosle کانال را باز کردن جنبه های جالب در مورد او مملو از حکایات.

“بسیاری وجود دارد خاطرات است که در حال دروغ گفتن خفته در ذهن من است. من ایشان را زنده از طریق یوتیوب و به اشتراک گذاری آن با شنوندگان” او وعده داده شده.

Bhosle گفت: او مشتاق است که برای رسیدن به نسل جدید با محتوا در فضای دیجیتال است.

“گذشته از بین رفته است. تاریخچه آن. من نمی حفر و نه در گذشته زندگی می کنند. من نونهالان. بنابراین موسیقی من بیش از حد خواهد بود مدرن و تازه و جدید است. البته من کار گذشته نشان داده خواهد شد از طریق حکایات et al, اما من با همه جدید آهنگ, متن ترانه ها و آهنگ ها,” او توضیح داد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید