آسام خبرنگار پرسید به نظر می رسد قبل از نیا در ضد کا هم بزنید

رسانه های دیجیتال خبرنگار در آسام نامیده شده است توسط آژانس تحقیقات ملی (NIA) در یک مورد مربوط به تظاهرات در برابر تابعیت (متمم) قانون در دسامبر 2019.

همچنین به عنوان خوانده شده | آسام حزب راه اندازی ضد کا تلفنی

“من شده اند با صدور هر گونه احضار. اضافی سرپرست پلیس شناسایی خود را به عنوان D. R. سینگ به نام من و درخواست من برای رفتن به دفتر خود را در Sonapur برای برخی از اطلاعات در مورد نیا مورد ثبت نام در گواتی. به من گفته شده است به گزارش 12 ظهر فردا (جمعه)” Manash Jyoti Baruah با آینه آسام پورتال گفت هندو در روز پنج شنبه.

Sonapur حدود 30 کیلومتری شرق گواتی

“من می دانستم که از این تعداد مورد آن مربوط به بازداشت (دهقان رهبر) Akhil Gogoi و ضد کا تظاهرات که ادعا زندگی چند سال گذشته گفت:” آقای Baruah که قبلا کار می کرد برای یک کانال تلویزیونی.

زودتر نیا احضار شده بود حق دسترسی به اطلاعات فعال Bhaben Handique به Sonapur در مارس 9 در همان مورد مربوط به anti-کا معترضان که شامل آقای Gogoi تحت بخش از 160 دادرسی کیفری.

آقای Handique, convenor از جامعه مدنی گروه سواراج Asom گفت: او گریل به مدت سه ساعت. “از من خواسته شد در مورد ارتباط من با Akhil از روز به کالج. من هم پرسید که چرا من سمت چپ Krishak Mukti Sangram برای samiti (تاسیس شده توسط آقای Gogoi) چند سال پیش و در مورد Akhil را مائوئیست لینک کلیک کنید,” او گفت:.

او اضافه کرد که او همواره مورد سؤال بوده است بارها و بارها توسط یک سازمان و یا دیگر برای حمایت از ضد کا جنبش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید