آسام کوچک چای تولید کنندگان به دنبال کمک به غلبه بر مستند از دست دادن

آسام کوچک تولید کنندگان چای, یک دسته از کشاورزان که خود را تا 10 هکتار زمین به دنبال “کمی دست نگه داشتن” از دولت برای غلبه بر مستند ضرر و زیان است.

بسیاری از دولت 1.72 لاخ کوچک تولید کنندگان چای نمی منابع عمده چای املاک و زنجیر به جذب سال از عدم فعالیت به عنوان یکی مجبور بر آنها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. این کارگران آنها را استخدام گفته نمی تواند کافی و به اشتراک گذاری اقدامات رفاهی ارائه شده توسط دولت به کارگران کشت و زرع از 803 عمده املاک.

“حداقل دولت می تواند انجام دهید این است که ارائه تسکین کافی برای ما کارگران و کارمندان و یارانه کود در دسترس تولید کنندگان نسبت به جبران ضرر و زیان خود را در آینده نزدیک گفت: Tagar Neog رئيس جمهور از همه آسام کوچک چای تولید کنندگان در ارتباط است.

او گفت که تنها چند را انتخاب کنید از میان 13 لاخ کارگران شاغل کوچک تولید کنندگان چای صادر شده است BPL (زیر خط فقر) و کارت های جیره بندی در حالی که بسیاری از آنها بی اطلاع بودند از مزایای آنها برخوردار شوند.

“بیش از 40 درصد از ما کارگران در یک قبر بیماری و آنها نیاز به کمک فوری” آقای Neog گفت هندویادآوری دولت از نخست وزیر 2019 اعلام کرد که کوچک تولید کنندگان چای ساخته شده اند واجد شرایط دریافت یارانه های کشاورزی کود.

تفریط برگ

ارتباط با رئیس Kailyan Dutta گفت: کوچک تولید کنندگان چای رنج می برد یک دست دادن ₹1,598 کرور ظرف یک ماه از تحمیل مستند از مارس 25 به دلیل اتلاف حدود 64 میلیون کیلوگرم چای برگ.

“به غیر از رمان coronavirus کوچک تولید کنندگان چای در حال مبارزه با بیکاری بیش از حد به عنوان تحصیل کرده بیکار گرفته تا چای کشاورزی از دو دهه پیش به عنوان وسیله امرار معاش” آقای Dutta گفت.

اعضای انجمن ترس می تواند آن را به یک مربع اگر کوچک تولید کنندگان چای نمی تواند موفق به لمس بهره وری و فروش سطوح قبل از این مستند اتفاق افتاده است. دولت تا به حال در مارس 8 اجازه چای شهرکهای بزرگ و کوچک برای شروع عملیات با 100 درصد نیروی کار است.

گسترش در سراسر 89,948 هکتار آن باغ چای تولید شده 1,023.23 میلیون کیلوگرم برگ سبز چای را در سال 2019 شد 51.04 درصد از کل چای تولید شده توسط آسام که در آن سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید