آسام می نویسد به مرکز طرفداری از گسترش مستند 2 هفته بیشتر

آسام وزیر Sarbananda Sonowal روز جمعه گفت: دولت به نوشته مرکز اصرار آن را به گسترش مداوم مستند از بیش از دو هفته از مارس 18.

مرحله سوم از coronavirus ناشی از مستند در سراسر کشور برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 17.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا آقای Sonowal گفت: همه کشورها شد و قرار است که به انتقادات و پیشنهادات خود را در گسترش این مستند روز جمعه و آسام دولت در حال حاضر منتقل موضع خود به مرکز.

 

دولت نیز منتقل و نظرات خود را در تسهیلات آن را می خواهد در مرحله چهارم از مستند آقای Sonowal گفت.

“اجازه دولت هند را نظر بر آن است. من نمی خواهم بگویم خیلی در این مورد در حال حاضر. تمام متحده نوشته اند به این مرکز که یک تصمیم در مورد فرمت,” او اضافه شده است.

نامه از سردبیر


خواننده عزیز

ما شده اند در تلاش برای نگه دارید تا به تاریخ با اخبار که مهم به ما زندگی و معیشت در طول این زمان دشوار است. برای فعال کردن انتشار گسترده ای از اخبار است که در منافع عمومی ما افزایش تعداد مقالات است که می تواند به عنوان خوانده شده رایگان و تمدید دوره آزمایشی رایگان. ما باید یک درخواست برای کسانی که استطاعت به اشتراک: لطفا انجام دهید. همانطور که ما در مبارزه با دروغ و اطلاعات غلط و نگه داشتن apace با اتفاقات ما نیاز به ارتکاب بیشتر منابع به جمع آوری اخبار عملیات. ما وعده به ارائه کیفیت روزنامه نگاری است که باقی می ماند به دور از منافع سیاسی و تبلیغاتی.

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید