شرکت حمل و نقل به موضوع سلامت کارگران می گوید: مرکز

اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه به نقد و بررسی اقدامات و آمادگی برای COVID-19 مدیریت از طریق ویدئو کنفرانس با وزرای بهداشت و رئیس دبیر ایالات متحده و اتحادیه سرزمین و دیگر افسران سلامت بخش است.

همچنین بخوانید: تامیل نادو به شناسایی تیم به کار در انزوا بخش در چرخش

دکتر Vardhan خواست متحده/اتحادیه سرزمین به حضور در اولویت موضوع سلامت کارگران حمل و نقل به طوری که وجود دارد هیچ کمبود پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان بخش بهداشت و درمان تجهیزات پزشکی.

او به توصیه متحده به رایج سفر ترتیبات برای پزشکان پرستاران و دیگر کارکنان بهداشتی و در زمان ماده موثر در هماهنگی با AIIMS پورتال برای COVID-19 بیمار مراقبت فعال و هماهنگی با انجمن پزشکی و انجمن های دیگر از پرستاران و امدادگران.

بخشنامه به صاحبخانه

با اشاره به برخی از گزارش های اخیر برخی از مالکان و صاحبان اخراج پزشکان/متخصصین که در خدمت کشور در مبارزه با COVID-19 او به شدت توصیه متحده به صدور یک بخشنامه به صاحبخانه به اخراج گروهی از پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی.

وزیر بهداشت نیز اعلام کرد که دولت امروز اعلام کرد ₹50 لاخ پوشش بیمه برای پزشکان و متخصصین بهداشت و درمان کارگران برخورد با شیوع کروناویروس. او به توصیه متحده به ارائه کمک های مالی تحت ملی بهداشت ماموریت به دانشکده های پزشکی برای تهیه COVID-19-آیتم های مرتبط.

تاکید بر نیاز به اطمینان حاصل شود به سلامت روان از کسانی که در قرنطینه دکتر Vardhan توصیه متحده برای شروع یک خط تلفن برای کسانی که در حال حاضر در قرنطینه (روانشناسان).

حاکی از این است که پزشکی از راه دور دستورالعملهای صادر شده و با برنامه بود و در راه او خواسته متحده برای شناسایی توپی از پزشکان که با استفاده از نرم افزار به توصیه مردم در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید