استرالیا و استقبال رو به رشد حمایت از coronavirus تحقیق

استرالیا وزیر امور خارجه روز دوشنبه با استقبال از حمایت بین المللی برای تحقیقات مستقل از coronavirus همه گیر پیشنهادی استعلام شده است که محکوم چین و سرزنش برای یک تجارت دو جانبه ریفت.

اتحادیه اروپا پیش نویس قطعنامه cosponsored توسط ده ها تن از کشورها از جمله استرالیا است که به دست آوردن حمایت و انتظار می رود به تصویب در یک رای در مجمع بهداشت جهانی در ژنو این هفته است. این قطعنامه قبل از مجمع تصمیم سازمان بهداشت جهانی خواستار یک بررسی ریشه های همه گیر و پاسخ به آن است.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت دولت او بوده است مشتاق به اطمینان حاصل شود که این قطعنامه تصریح می کند پرس و جو بود “بی طرف و مستقل و جامع است.”

“ما بسیار تشویق رشد سطح حمایت برای این گوشیهای مجمع بهداشت جهانی حرکت” خانم پین به خبرنگاران گفت:. “ما مشتاقانه منتظر دیدن امیدوارم نتیجه مثبت در اواخر این هفته است.”

استرالیا دیده شده است به عنوان یک رهبر در صف آرایی پشتیبانی جهانی برای چنین تحقیق, جذب, چینی, انتقاد آن است که تکرار طوطی وار ایالات متحده و دعوت از یک چینی تحریم صادرات و خدمات است. دولت استرالیا منتقدان استدلال کرده اند که نخست وزیر اسکات موریسون محافظه کار دولت باید جمع متحدان قبل از antagonizing استرالیا مهم ترین شریک تجاری.

خانم Payne را در سطح بین المللی برای حمایت از این درخواست به عنوان یک پیروزی برای استرالیا.

“این یک پیروزی برای جامعه بین المللی و استرالیا به عنوان قوی و فعال بخشی از این جامعه بین المللی قطعا آن را ببینید که راه” خانم Payne گفت.

حرکت در می آید به عنوان وزیر بازرگانی استرالیا سیمون بیرمنگام در تلاش برای حل و فصل مناقشه با چین بیش از استرالیا واردات گوشت گاو.

آقای بیرمنگام روز دوشنبه گفت که او تا به حال موفق به مدت شش روز به ترتیب به صحبت با همتای چینی درباره چین ممنوعیت گوشت از استرالیا چهار بانک کشتارگاهها بیش از برچسب زدن به مسائل.

استرالیا انتظار دارد که چین به زودی اعلام خواهد کرد که آیا تعرفه های جدید قرار داده خواهد شد در استرالیا, جو, یک, محصول, چین معتقد است که یارانه توسط دولت استرالیا.

استرالیا پرسود ترین-صادرات به چین – سنگ آهن و زغال سنگ – شده اند تحت تاثیر اختلاف است.

آقای بیرمنگام گفت: استرالیا آماده شد به چین به سازمان تجارت جهانی بیش از هر دو گوشت گاو و جو مسائل.

“در پایان استرالیا با استفاده از مستقل داوری که در آن مناسب,” آقای بیرمنگام گفت: شبکه هفت تلویزیون.

“من امیدوارم که چین خواهد آمد در هیئت مدیره در مجمع بهداشت جهانی, پیوستن به بسیاری از کشورهای دیگر در حمایت از نیاز آشکار برای پرس و جو به COVID-19, ریشه های آن, دست زدن به آن حق در سراسر جهان,” او اضافه شده است.

تجارت اختلاف اولین بار است که پکن استفاده کرده است تا دسترسی به بازارهای بزرگ به عنوان یک اهرم در مبارزات انتخاباتی خود را برای منحرف کردن مقصر برای شیوع. اما آن را با استفاده از این تاکتیک به طور منظم در برابر دولت از نروژ به کانادا در منازعات سیاسی بیش از دهه گذشته است.

مقامات چینی به طور معمول حاضر به تایید یک تجارت اختلال مربوط به سیاسی برخورد اما آن را روشن پکن می خواهد سازش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید