نویسنده موراکامی دی جی ‘در خانه بمانند’ نمایش رادیویی به روح بلند

تحسین ژاپنی, رمان نویس فرانسوی موراکامی, میزبانی وب ویژه رادیو نمایش از صفحه اصلی به رنگ روشن تر کنار جهان با موسیقی های مورد علاقه و گفت: مبارزه با کروناویروس یک چالش است بدانند راه هایی برای کمک و مراقبت از یکدیگر.

71 ساله, شناخته شده برای پرفروش مانند “یک تعقیب گوسفند وحشی” و “باد پرنده کرونیکل گفت:” روز جمعه گفت امیدوار است که نشان می دهد “ضربه دور برخی از کرونا مربوط به بلوز.”

بهترین کتاب های داستانی دهه | دور دنیا در هشت کتاب

آقای موراکامی باز دو ساعت اواخر شب نشان می دهد “موراکامی رادیو در خانه بمانند ویژه” با “به دنبال پوشش نقره ای” توسط عامیانه مدرن کوارتت پس از 16 آهنگ های دیگر انتخاب شده از کلاسیک تا جاز و پاپ و راک است. خود موضوع مشترک – لبخند, آفتاب, رنگین کمان, خاطرات تولد و دیگر خوشحال طرف از زندگی است.

آقای موراکامی گفت: در مقایسه با مبارزه با کروناویروس به جنگ به عنوان سیاستمداران اغلب انجام نامناسب است. “این یک چالش برای ما به شکل از چگونه ما می توانیم سهم عقل ما به همکاری, کمک به یکدیگر و حفظ تعادل است. این یک جنگ برای کشتن هر یک از دیگر, اما مبارزه حکمت به اجازه دهید همه ما زندگی می کنند,” او گفت:. “ما نیازی به دشمنی و نفرت در اینجا.”

موسیقی به عنوان یک مهم موتیف در آقای موراکامی داستان. مشتاق شنونده و جمع آوری موسیقی او همچنین نوشته شده است کتاب در موضوع و دارای یک کتابخانه از سوابق در مطالعه خود که در روز جمعه برنامه از قبل ضبط شده.

آقای موراکامی است که میزبانی خود را در “موراکامی رادیو” هر دو ماه پس از ماه اوت سال 2018 در توکیو FM. ایستگاه گفت: در روز جمعه نشان می دهد آقای موراکامی ایده برای تشویق کسانی که تحت استرس هستند, زندگی زیر یک coronavirus دولت از اورژانس هنوز در محل در بخش هایی از ژاپن از جمله توکیو.

آقای موراکامی شروع به نوشتن در حالی که در حال اجرا یک جاز بار در توکیو پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه. پس از سال 1979 اولین رمان “شنیدن وزش آواز خواندن” 1987 عاشقانه “Norwegian Wood” شد اولین بار او را بهترین فروشنده برقراری او را به عنوان یک جوان ادبی ، بازدید کنندگان شامل “1Q84” و “قتل Comnendatore.”

چندساله مدعی برای جایزه نوبل در ادبیات و اجتماعی دور آقای موراکامی گفت: او از خانه برای سال ها و شیوه زندگی کمی تغییر هر چند “تاج وضعیت” آیا او را تحت تاثیر قرار در بسیاری از جهات احتمالا الهام بخش برای کار آینده است.

آقای موراکامی نوشته شده است و داستان با الهام از وقایع است که باید به شدت متزلزل جامعه از جمله 1995 توکیو مترو کشتار با گاز توسط یک آخرالزمانی فرقه و مرگبار زلزله در کوبه که در آن او بزرگ شده.

به جای ثبت یک رویداد آن را به عنوان توسعه آقای موراکامی گفت که به عنوان یک رمان نویس او بیشتر علاقه مند در تبدیل آن به “یک داستان به شکل های مختلف” اگر او نمی داند که چگونه.

جهان ممکن است دچار “یک مقیاس بزرگ آزمایش اجتماعی که نتایج می تواند به آرامی در سراسر جامعه برای بهتر یا بدتر,” او گفت:.

آقای موراکامی گفت که او نگران این پس, تاج, جهان ممکن است بیشتر بسته و خودخواه محل حتی اگر آن را به حفاظت بهتر.

“اگر عشق و شفقت وجود ندارد, جهان پس از تاج مطمئنا مرزی و بی مزه محل حتی اگر ماسک و واکسن به وفور توزیع شده,” او گفت:. “عشق مهم است.”

دیگر آهنگ ها در لیست پخش — “در انتظار یک روز آفتابی” توسط بروس اسپرینگستین; “Raindrops Keep Falling On My Head” توسط Isley دیدار Bacharach “در اینجا می آید خورشید” توسط Nina Simone; “you’ve Got A Friend” توسط Carole King; “بیش از رنگین کمان” توسط الا فیتزجرالد; “خورشید درخشان” توسط Bob Marley & The Wailers- “What A Wonderful World” توسط Louis Armstrong; “تولدت مبارک شیرین عزیزم” کیت تیلور; “لبخند” توسط Eric Clapton; “چیزهای مورد علاقه من شامل کاتلین نبرد” توسط Al Jarreau; “او عینک یک روبان زرد” توسط Lisa Ono; “خوشحال بحث” توسط Nancy Wilson; “آنها می توانند که دور از من” توسط Brian Wilson; “قرار داده و در یک چهره” توسط Tony Bennett; “بیش از رنگین کمان” توسط فرد Lowery; “ما دیدار دوباره” توسط پگی لی با Benny Goodman; “Mon coeur s’ouvre Ŕ ta voix” توسط Sigrid Onşgin; “آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر عشق” Wei Wei Wuu.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید