آموزش پنبه حلاجی شده و پیوند خانواده — این Jemimah راه!

این روزها Jemimah Rodrigues ثابت معمول است. او از خواب بیدار پس از اتمام نماز لذت می برد برخی از خانه ساخته شده, صبحانه, تماشای فیلم های و و سپس شروع به آموزش تحت مراقبت و مواظبت چشم از پدر و مربی ایوان Rodrigues.

به عنوان کشور شاهد 21-day مستند با توجه به کروناویروس همه گیر است هیچ راهی وجود دارد می تواند یکی از گام خارج از خانه. “من برنامه ریزی شده عمل time — من دریل و ضربه زدن در خانه با پدر. من انجام برخی از آموزش پنبه حلاجی شده و ضربه زدن در اطراف 4.30 بعد از ظهر در 6.30 p.m من انجام تمرینات به ما داده شده توسط مربیان. این که چگونه من مدیریت زمان و خودم را مشغول” Jemimah گفت Sportstar.

بازی ludo

اما این همه کار و هیچ بازی سرگرم کننده برای 20 سال! در حال حاضر Jemimah گفت: “من بازی ludo با من برادران (خنوخ و الی). این یک رقابت سخت” او گفت: به شوخی.

Jemimah را دوست دارد به تماشای فیلم — یک عادت او به تازگی توسعه یافته. “من در واقع نمی تماشای بسیاری از فیلم چون من به سختی زمان. من نه از طرفداران فیلم ها و سریال های فن. من شروع به تماشای چند فیلم و سریال تلویزیونی” او گفت: با یک لبخند.

همچنین بخوانید: با وجود نهایی تلو تلو خوردن یک کمپین به افتخار

این بار به چالش کشیدن. آن را به حال شده است برای Covid-19 هندوستان ارشد بازیکنان را در حال حاضر مشغول رقبای جایزه. اما با تمام cricketing فعالیت های آینده به یک وقفه وجود دارد بسیار به دنبال به جلو به.

Jemimah پیام برای طرفداران او: “این یک زمان دشوار برای همه ما است. هیچ کس دوست دارد به در خانه می تواند وجود داشته باشد بسیاری از منفی در این وضعیت است. اما ما نیاز به نگاه کردن به مثبت. شما می توانید بیشتر از آن. شما می توانید در کار خود فقط نظاره کنید و افکار خود را با هم.”

او همچنین معتقد است که از جمله ‘شکسته’ در واقع یک فرصت برای تقویت پیوند خانواده است.

“صرف وقت با کیفیت با خانواده خود را که در راه شما می تواند به توسعه روابط است. و همچنین به دنبال دولت دستورالعمل چرا که برای ما رفاه. آنها برای ما مهم است چرا که آنها انجام می دهند بسیار,” او گفت:.

“آن را مانند یک مسابقه کریکت شما نمی توانید برنده شدن در یک بازی فقط با یک نفر بازی. شما باید تمام یازده بچه ها برای کمک به برنده شدن در این بازی. این همان مورد در اینجا.

“اگر همه ما کمک به این ابتکار ما قطعا می توانید ضرب و شتم ویروس و می تواند صرفه جویی بسیاری از زندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید