اختلافات مرزی یک یادآوری از تهدید ناشی از چین: آمریکا دیپلمات آلیس چاه

آمریکا دیپلمات ارشد جنوبی و آسیای مرکزی آلیس چاه به نام های اخیر تنش بین هند و چین در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) یک یادآوری از “تهدید” ناشی از چین است. نظرات خود را در زمانی که آمریکا و چین رابطه تیره و تار در حال حاضر با توجه به اختلافات تجاری بیشتر رو به وخامت گذاشته و بیش از ایالات متحده اتهامات از چین سوء مدیریت از coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر.

اخبار و تحلیل | جدید, حوادث, یک تغییر پویا همراه هند و چین مرز

“شعله ور شدن یو پی اس در مرز من فکر می کنم یک یادآوری است که چینی تجاوز است که همیشه نه فقط لفظی. و بنابراین آیا آن را در جنوب دریای چین و یا اینکه آیا آن را در امتداد مرز با هند ما برای دیدن ادامه اقدامات تحریک آمیز و نگران کننده رفتار چین که پرسش در مورد چگونه چین به دنبال استفاده از آن رشد قدرت” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در پاسخ به یک سوال در هند و چین مرز تنش است.

خانم ولز نیز گفت: چین رفتار باعث شد کشورهای دیگر به گروه با هم به منظور تقویت پست جنگ جهانی دوم نظم اقتصادی. او اشاره کرد ASEAN های سه جانبه همکاری بین هند و آمریکا و ژاپن و همچنین چهار گوش امنیتی گفت و گو با این کشور و استرالیا است.

هیچ نقض فضای هوایی در Pangong Tso دریاچه: IAF

“آنچه ما می خواهیم برای دیدن یک سیستم بین المللی فراهم می کند که به نفع همه است. و نه یک سیستم است که در آن یک suzerainty به چین است. و بنابراین من فکر می کنم در این مثال اختلافات مرزی هستند یادآور تهدید مطرح شده توسط چین,” او گفت:.

ایالات متحده شده است هل دادن در برابر چین در جبهه های دیگر نیز هست. چین زیرساخت های جهانی پروژه های زیر کمربند جاده ابتکار (BRI) در یک مورد در نقطه است.

 

در پاسخ به جنجال بین حاکم نپال حزب کنگره و مخالفان حزب کمونیست نپال بیش از آمریکا اعطای کمک 500 میلیون دلار (نپال رو به جلو قرار دادن یکی دیگر از 130 میلیون دلار) از طریق آن هزاره چالش شرکت (MCC) خانم ولز گفت: بحث شد “نگران کننده” و ابراز اطمینان کرد که نپال نیست که دیکته شده توسط چین است. نپال مجلس باید به تصویب MCC اعطای قبل از آن می تواند اثر را. کمک دیده شده است به عنوان یک جایگزین برای چین کمربند و جاده ابتکار (BRI) که نپال امضا در.

“واقعیت این است که این کمک مالی بلاعوض — وام است — و پتانسیل اعطای این کمک را تبدیل به یک فوتبال سیاسی ایران نگران کننده است,” خانم ولز گفت.

معامله تجاری با هند

در چشم انداز از هند و ایالات متحده در رسیدن به یک محدود معامله تجاری — دو کشور امیدوار بود به این نتیجه آن را در زمان برای آقای تهمت سفر به هند در ماه فوریه — خانم ولز گفت: حرکت بود “بسیار حاضر” و این کشورها مشغول به کار بودند به سمت یک معامله اما او نمی تواند پیش بینی کند که آیا یک معامله خواهد بود به این نتیجه رسیدند تا پایان این سال است. او گفت: وجود دارد نگرانی هایی است که هند هنوز هم باقی مانده است “کاملا محافظت شده در بازار است که می تواند دشوار است و گاهی اوقات نه ارائه یک سطح میدان بازی برای شرکت های خارجی است.”

“من فکر می کنم آنچه که ما باید تمرکز دوباره این پست-همه گیر محیط زیست زمانی که کشورهای در حال نگاه کردن به یک کمی از د-جهانی شدن و جلوگيري از بیشتر از بحرانی تولید و… در همان زمان که در حال وقوع, من فکر می کنم وجود دارد بسیار شدید تلاش برای تنوع بخشیدن به زنجیره تامین.”

اتخاذ باز و استقبال از سیاست ها و کاهش تعرفه ها به کمک هند را با استفاده از فرصت و خانم ولز گفت: برجسته بسیار مهم که نقش هند را در درمان و سلامت از جهان با آن واکسن و دارویی و عمومی تولید مواد مخدر.

Ms چاه است با توجه به بازنشسته از دهه های طولانی کار دیپلماتیک در پایان این ماه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید