برزیل رنج می برد رکورد روزانه coronavirus مرگ و میر به زودی به دنیا شماره 2

برزیل دچار یک رکورد از 1,188 روزانه coronavirus مرگ و میر در روز پنج شنبه و سریع نزدیک شدن به روسیه برای تبدیل شدن به جهان شماره 2 COVID-19 نقطه داغ در پشت, ایالات متحده است.

برزیل نیز گذشت از 20 ، 000 مرگ و میر در روز پنج شنبه و 3,10,087 تایید موارد تا بیش از 18,500 در یک روز, با توجه به وزارت بهداشت داده است. این اعداد واقعی هستند به احتمال زیاد بالاتر اما برزیل انجام نشده گسترده تست این وزارتخانه گفت.

رئیس جمهور Jair Bolsonaro تحت فشار در حال رشد خود را برای دست زدن به شیوع بیماری که به نظر می رسد مجموعه ای برای از بین بردن اقتصاد برزیل و او را تهدید می کند دوباره انتخابات امیدوار است. او به شدت مخالف اجتماعی فاصله اقدامات و بارها تحت فشار قرار دادند برای بیشتر استفاده از کلروکين به عنوان یک درمان برای ویروس با وجود کارشناسان بهداشت’ هشدار در مورد خطرات.

آقای Bolsonaro رابطه با فرمانداران و شهرداران نیز رشد فزاینده ای تلخ است. رئیس جمهور عصبانی است بیش محلی خاموش شدن ناگهانی به سرعت گسترش ویروس و استدلال می کند که نگه داشتن اقتصاد در حال اجرا است مهم تر است.

آقای Bolsonaro گفت: او را تایید و در روز پنج شنبه یا جمعه یک 60 میلیارد-واقعی ($10.72 میلیارد دلار) فدرال کمک برنامه برای ایالات و شهرستانها برخورد با کروناویروس اما خواسته استانداران برای حمایت از انجماد در بخش دولتی پرداخت را افزایش می دهد.

این لایحه به توزیع پول فدرال به ایالت ها و شهرداری ها تصویب شد کنگره در اوایل این ماه. آقای Bolsonaro نه امضا کردن بر روی آن با توجه به فشار از وزیر اقتصاد پائولو Guedes اعتراف رایگان-فروشنده که می خواهد بیشتر مالی و ریاضت.

در بازگشت برای ثبت نام در بسته کمک آقای Bolsonaro خواسته فرمانداران خود را برای پشتیبان گیری در اقدامات خاص انجماد بخش عمومی پرداخت را افزایش می دهد به مدت دو سال.

صحبت های بعد از آن در روز پنج شنبه آقای Bolsonaro گفت: این طبیعی بود برای سیاستمداران شروع به از دست دادن برخی از محبوبیت پس از بیش از یک سال در دفتر.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید