انگلیسی, کمدین ادی بزرگ می میرد از coronavirus

جانباز انگلیسی کمدین ادی بزرگ در گذشت, در سن 78 پس از عوارض ناشی از کوروناویروس. بزرگ پسر رایان McGinnis, مشترک, اخبار Facebook, گفت پدرش شده بود مبتلا به نارسایی قلبی و قرارداد این ویروس در بیمارستان است.

آن را با غم و اندوه بزرگ که مادرم و من باید اعلام کند که پدرم در گذشت و در ساعات اولیه صبح است. او مبتلا به نارسایی قلبی و متاسفانه در حالی که در بیمارستان قرارداد coronavirus که قلب او بود و متاسفانه به اندازه کافی قوی برای مبارزه با.

بابا تا به حال مبارزه شجاعانه برای مدت طولانی. با توجه به این بیماری وحشتناک ما تا به حال شده است قادر به دیدار او در بیمارستان اما همه از خانواده و دوستان نزدیک به او صحبت کرد و هر روز این پست بخوانید.

گلاسکو متولد هنرمند که نام واقعی ادوارد McGinnis, شهرت یافت در کنار کمدین سید کمی در 1970s و 80s.

اواز یا موسیقی دو نفری انجام شده در ابتدا در مناسبات و در شمال غرب انگلستان و به دست آورد به رسمیت شناختن در جریان اصلی پس از ظاهر شدن در ITV استعداد نشان می دهد فرصت را می زند . پست نشان می دهد آنها نیز فرود آمد و خود سری کوچک و بزرگ تلویزیون نشان می دهد در سال 1976. نشان می دهد نقل مکان کرد به بی بی سی در سال 1978 و پخش در شبکه برای بیش از 13 سال است.

بسیاری از صنعت سرگرمی را به رسانه های اجتماعی به پرداخت ادای احترامات به کمدی آیکون.

ادی بزرگ درگذشت. نیمه شب باشگاه گریت یارموث 1978. آنها به پایان رسید ، من هرگز شنیده خنده و مانند آن. بی ادب خشن و rollicking.Dunno چگونه آنها آن را انجام داد اما پیچش انرژی و برق و برداشت ها و غرفه ها و تریک شد بسیار چشمگیر است. R. I. P, لنی هنری ارسال شده در توییتر.

Jason Manford توییتی متاسفم برای hearabout ادی بزرگ درگذشت. آمد به هر کمدی و موزیکال نمایش من هر زمان که من آمار بریستول و همیشه در اطراف برای چت در مورد کمدی و منچستر سیتی پس از آن. چنین آرام خنده دار مرد. RIP ادی. کمی بریتانیا مت لوکاس گفت: ادی بزرگ (همراه با مافوق صوت اچ سید) بود و واقعا دوست داشتنی و مهربان و دلگرم کننده به من وقتی که من یک قند شکن گاز انبری در ستاره تیراندازی. خیلی غمگین به شنیدن از خود عبور.

بزرگ جان سالم به در با همسر خود پتسی و سه فرزند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید