Bye-bye handshakes: چگونه COVID-19 در حال تغییر جهانی عادات

می گویند هیچ به دست دادن رد بوسه بر روی گونه ها و قطعا اجتناب از در آغوش گرفتن. به جای مستقیم زل زل نگاه کردن و یا شاید یک حرکت با دست.

در سراسر جهان مردم در حال تغییر عادات روزانه خود را در محل کار و در خانه و در عبادت به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس و جلوگیری از گسترش هر بیشتر.

در اینجا نگاهی به چگونگی عادات در حال تغییر هستند در سراسر جهان با توجه به کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 3 ، 000 در سراسر جهان است.

A multilingual notice in Hakone train station warns visitors to inform authorities if they have an emergency or feel unwell on March 3, 2020 in Hakone, Japan.

چند زبانه توجه در هکن ایستگاه قطار هشدار می دهد بازدید کنندگان به اطلاع مقامات در صورتی که شرایط اضطراری و یا احساس ناخوشی در 3 مارس سال 2020 در هکن ژاپن. | عکس های اعتباری: گتی ایماژ

 

چین

در پکن پایتخت این کشور که در آن شیوع شروع به قرمز هوردنجس به مردم برای دست دادن, اما برای پیوستن به خود را دست در دست هم در نشانه ای از تبریک.

بلندگو به مردم بگویید سنتی گونگ شو صار ژست — یک مشت در مقابل نخل — به سلام.

فرانسه

روزنامه ها پر شده اند با مشاوره بیش از چگونه به جای قیاس — روزانه تشریفات برای فرانسوی ها و, بوسه بر روی گونه منظم تبریک عادت در فرانسه حتی در بین افرادی که فقط ملاقات کرد.

شیوه زندگی متخصص فیلیپ Lichtfus شده است که به طور گسترده ای ذکر شده در رسانه ها اصرار دارد که handshakes نسبتا توسعه های اخیر در تاریخ بشر آغاز شد که در قرون وسطی است.

او می گوید: به سادگی به دنبال به چشم یک فرد می تواند کافی به عنوان یک تبریک.

 

برزیل

برزیل وزارت بهداشت توصیه کرده است که شهروندان را به اشتراک گذاری این فلز نی به طور سنتی استفاده می شود به مصرف کافئین غنی آمریکای جنوبی, نوشیدنی, همسر, همچنین شناخته شده به عنوان chimarrao.

و یک بوسه — حتی اگر آن را در دهان است و در عین حال کاملا توصیه می شود برابر است.

آلمان

در نشانه ای از بار آلمان وزیر کشور Horst Seehofer رد آنگلا مرکل تلاش برای دست دادن با او در روز دوشنبه خندان و نگه داشتن هر دو دست خود به خود.

هر دو خندیدند و مرکل انداخت و دست او را در هوا قبل از مصرف یک صندلی.

اسپانیا

 

شیوع این بیماری همچنین می تواند ضربه یکی از اسپانیا گرامی ترین سنت — بوسیدن از مجسمه مریم باکره در هفته منتهی به عید پاک.

با فقط یک ماه قبل از این هفته شروع می شود در این مراسم می تواند ممنوع است. “آن است که یکی از این اقدامات است که در جدول گفت:” ملی سلامت رسمی فرناندو سیمون.

در طول هفته مقدس وفادار صف تا به بوسه دست یا پا از مجسمه های مریم و مقدسین به دنبال حفاظت از آنها.

رومانی

رومانی Martisor جشنواره نشانه آغاز بهار که talismanic رشته ها و گل ها دست اغلب از مردان به زنان است.

اما دولت گذشته در یک پیام به مردم و ترغیب آنها به دست گل و کثافت و بدون همراه ، “اجازه بدهید این گل اما نه بوسه” گفت: Nelu Tataru دولت وزیر در وزارت بهداشت.

لهستان

در لهستان یکی از ترین در اروپا کشور های کاتولیک وفادار مجاز را “معنوی و همدلی” به جای مصرف جمعی نان یا میزبان می تواند گرفته شده در دست به جای دهان.

مؤمنان نیز خواست تا به شیب دست خود را در آب مقدس زمانی که در داخل و خارج از کلیسا و به جای آن را نشانه ای از صلیب.

ایران

 

است footshake جدید دست دادن?

در ایران, تصویری رفته ویروسی نشان دادن سه جلسه دست در جیب خود و دو نفر از آنها با پوشیدن ماسک بهره برداری پای خود را در برابر هر یک از دیگر به عنوان یک تبریک.

مشابه تصویری در لبنان نشان می دهد خواننده schoenberger و کمدین میشل ابو Sleiman بهره برداری از خود در برابر هر یک از دیگر در حالی که ساخت بوسیدن سر و صدا با دهان خود خاموش کنند.

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی و همچنین قطر در حال ارائه مشاوره به شهروندان برای جلوگیری سنتی “بینی به بینی” تبریک. امارات متحده عربی همچنین گفت که مردم نباید لرزش دست دیگر یا بوسه. خوش آمد می گوید هر یک از دیگر “با تکان دادن تنها” را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید