کامبوج می گوید همه COVID-19 بيمار بهبود هیچ مورد جدید برای یک ماه

کامبوج آخرین بیمار مبتلا به کروناویروس جدید بهبود و ترک بیمارستان ترک آسیای جنوب شرقی کشور با صفر موارد وزارت بهداشت گفت: در حالی که اصرار ادامه داد: هوشیاری.

بدون کاستن از محدودیت های مربوط به این ویروس از جمله تعطیلی مدارس و مرز ورود به کنترل و قرنطينه شدند از جمله در وزارت بهداشت بیانیه.

کامبوج گزارش شده 122 مورد از این ویروس است که باعث COVID-19 و هیچ مرگ و میر ناشی از این بیماری پس از آن پدید آمده در چین و شروع به گسترش در سراسر جهان آلوده کردن بیش از 4.5 میلیون و کشتن حدود 300000 از ژانویه تاکنون است.

36 سال از کامبوج شمال غربی استان Banteay Meanchey منتشر شد از خمر شوروی دوستی بیمارستان در پایتخت آن پنوم پن و ارائه شد به رسانه ها در livestream در شنبه ضمن تشکر از مقامات بهداشتی.

کامبوج آخرین گزارش مورد جدید در مارس 12. در مجموع 14,684 تست های انجام شده از ماه ژانویه وزارت گفت.

وزیر بهداشت مام Bunheng از مردم خواست هوشیار باشند و اقدامات احتیاطی مانند جمع آوری در گروه های بزرگ.

“ما فکر می کنیم که بسیاری از این موارد به طور کلی وارد می شوند بنابراین ما باید مراقب باشید با تمام پست های بازرسی در مرز, در فرودگاه, در بنادر, در سرزمین بازرسی” Mam Bunheng به خبرنگاران گفت:.

“افرادی که از سفر خارج از کشور باید یک گواهی تایید که آنها لازم نیست که COVID-19. تنها پس از آن خواهد ما اجازه می دهد آنها را در هنگامی که آنها در, آنها را در قرنطینه می شود و برای یکی دیگر از 14 روز,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید