کمبریج تیم اول دانشگاه یا دانشکده می رود آنلاین تا 2021

دانشگاه کمبریج را چهره به چهره و سخنرانی ها تا تابستان سال 2021 در اولین در پاسخ به کروناویروس (COVID-19) همه گیر سخنگوی گفت: در روز چهارشنبه.

این اولین بار است که دانشگاه های انگلستان مجموعه ای از برنامه های خود را برای سال تحصیلی شروع در ماه سپتامبر.

“دانشگاه به طور مداوم در تطبیق با تغییر مشاوره آن را به عنوان ظهور در طول همه گیر” این دانشگاه گفت.

“با توجه به اینکه این احتمال وجود دارد که اجتماعی سوريه ادامه خواهد داد به توان مورد نیاز این دانشگاه تصمیم گرفته است که وجود خواهد داشت هیچ چهره به چهره و سخنرانی ها در طول سال تحصیلی بعدی.” سخنرانی ادامه خواهد داد به طور آنلاین در دسترس است.

کوچکتر آموزش گروه نیز می تواند در فرد دانشگاه گفت: اما تنها زمانی که آنها مطابق اجتماعی-فاصله مورد نیاز است.

دانشگاه نقل مکان کرد همه آموزش آنلاین در مارس. امتحانات نیز انجام شده تقریبا. این تصمیم توسط کمبریج می آید به عنوان یک ردیف افزایش یافت در انگلستان در مورد اینکه آیا یا نه آن را بی خطر است برای دانش آموزان به بازگشت به مدرسه.

وزرای دولت برنامه به حدی بازگشایی انگلیسی مدارس ابتدایی از ژوئن 1, اما این است که به چالش کشیده شده توسط برخی از اتحادیه ها و شوراهای محلی بیش از نگرانی های ایمنی. بریتانیا دارای بالاترین مرگ و میر در اروپا و دوم — بدترین در جهان پس از ایالات متحده است.

دولت رسمی نورد چوب خط حساب کردن از مرگ و میر پس از تست مثبت بود در 35,341 در روز سه شنبه. اما گسترده تر آمار از جمله مشکوک به ویروس مرگ و میر در زمان تلفات به حداقل 41,000.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید