نمی توانید صبر کنید برای ویمبلدون 2021: kime ne

ویمبلدون خارج از غرفه را از دیگر گراند اسلم به لطف ترکیب منحصر به فرد از تنیس و سنت است. جو بسیار برقی و عاطفی است که آن را به ارمغان می آورد بهترین از هر بازیکن.

هند kime ne که تجربه کرده است و همه آنها را برای پنج دهه به عنوان یک بازیکن و یک مفسر بسیار نا امید شده بود با لغو 2020 رویداد. “انتظار می رفت البته” ویجی گفت هندو در یک ایمیل ،

“من شده اند در ارتباط با ویمبلدون برای 50 سال راست و همیشه به جلو نگاه به آن با همان شور و شوق به عنوان من تا به حال در سال 1969” گفت: Vijay دو زمان quarterfinalist در مسابقات قهرمانی.

ویجی که در حال حاضر در ایالات متحده گفت: همه رتبه بازیکنان از دست داده اند با ارزش سال است. “به این معنی نیست که داشتن شانس خود را برای برنده. به رقبا به این معنی که یک فرصت از دست رفته. برای بازیکنان که به طور منظم در آن به معنی از دست اقتصادی فرصت و امتیاز است. به بازیکنان تنها در صورتی شما باید شانس خود را برای واجد شرایط آن تفاوت خواهد بود.”

او گفت: هیچ رویداد ورزشی در جهان در مقایسه با ویمبلدون. “برای من, همراه با جام دیویس این دلیل من برای مدت طولانی. بزرگترین نعمت این است که بازی وجود دارد برای بسیاری از سال و همچنین در آینده نزدیک به برنده آن است. این همیشه من شماره 1 رویداد است.”

در سال 1973 Vijay از دست داد به قهرمان احتمالی Jan Kodes; در سال 1981 او دچار ضایعه دلخراش رفتن به Jimmy Connors پس از در نظر گرفتن این دو مجموعه برای اولین بار.

زمانی که Vijay بازدید همه انگلستان باشگاه در اوایل سال جاری او را انتظار نمی رود همه چیز را به حرکت در این راه است.

“عظمت باشگاه و تاریخچه آن به من می دهد goosebumps هر زمان که من را ببینید. نمی توانید صبر کنید برای ویمبلدون 2021 گفت:” ویجی که انجام داده است نشان می دهد که تلویزیون برای بیش از 25 سال وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید