کمبود پول نقد دولت عازم عظیم هزینه-برش ورزش

به عنوان بخشی از اقدامات ریاضتی در پی یک کمبود در درآمد درآمد ناشی از COVID-19 شیوع و در نتیجه تلاش برای جلوگیری از همه گیر تامیل نادو دولت در روز پنج شنبه تصمیم به کاهش هزینه های سراسر حساب های کاربری مختلف در مقیاس گسترده است.

ممنوعیت سفر خارجی در دولت هزینه; مسافرت هوایی در دولت مگر اینکه بلیط هواپیما کمتر از یا برابر با قطار کرایه برای سفر و مسافرت هوایی در کلاس اجرایی برای افسران از هر پرداخت کلاس بودند از جمله اقدامات اعلام شده توسط رئیس, منشی, K. Shanmugam در G. O. صادر شده در روز پنج شنبه.

مسافرت هوایی در خارج از دولت نیز محدود و ساکن کمیسیون تامیل نادو در خانه ای در دهلی نو خواهد بود deputed برای حضور در دولت هند جلسات تا حد ممکن است.

به عنوان سفر نیاز به حداقل رسیده و کاهش در نظر COVID-19 گیر ترک سفر امتیازی (LTC) شده است “به تعویق افتاده برای همه دسته از کارکنان و معلمان از تاریخ سفارش تا سفارشات بیشتر”.

یک مقام ارشد گفت: هندو “ما می توانیم انتظار برای صرفه جویی در اطراف ₹از 1000 کرور روپیه در این سال از طریق اقدامات مشخص شده در G. O.”

مجاز نرخ روزانه کمک هزینه خواهد شد 25 ٪ کاهش می یابد و تنها 75 درصد از واجد شرایط مقدار اجازه خواهد داشت کشیده می شود موضوع را به گرد کردن به آینده ₹10 برای همه دسته از مقامات و غیر دولتی.

حتی به طور کلی نقل و انتقالات نگه داشته شود “در انتظار” برای 2020-21 به حداقل رساندن انتقال هزینه های سفر. “تنها نقل و انتقالات به دلایل اداری توسط یک قدرت بالاتر از قدرت به طور معمول قدرت برای انتقال [کسی] و متقابل درخواست نقل و انتقالات خواهد بود و مجاز” G. O. گفت.

“دولت با انجام یک مطالعه دقیق از وضعیت کنونی و در نظر گرفتن اقدامات لازم برای به حداقل رساندن استرس مالی به طوری که مصرف در طرح های رفاه و سرمایه کار می کند تضمین برای احیای اقتصاد” G. O. اظهار داشت: توجیه انقطاع برخی از موارد قابل اجتناب از هزینه ها در طول زمان مالی. وجود دارد ‘نصب’ هزینه اضافی تعهدات نسبت به مهار پیشگیری امداد و کاهش فعالیت های آن تاکید کرد.

ارائه هدیه دسته شال و یادگاران تزئینات و مقالات مشابه در PSUs محلی, بدن, دانشگاه خودمختار تخته و دیگر نهادهای عمومی نیز ممنوع است. نیز وجود داشته باشد ممنوعیت رسمی توابع و تجمعات از جمله همایش ها و سمینارها و کارگاه های آموزشی و برنامه های فرهنگی با مشارکت بیش از 20 نفر, محرومیت رسمی جلسات بررسی. همه رسمی ناهار و شام و سرگرمی فعالیت ها نیز ممنوع است.

یک منبع آگاه به یاد می آورد که در سال 2003 مراحل مشابه گرفته شد و سپس Jayalalithaa رهبری دولت زمانی که خزانه کوتاه از بودجه. هر لایحه بیش از ₹5,000 مطرح در هر جای کشور و در هر بخش گرفته توسط مقامات ارشد در چنای. “در مقایسه با سال 2003 غالب وضعیت بد نیست و ما امیدواریم که آن را بهبود پس از مستند” این منبع گفت.

یکی دیگر از G. O. صادر شده توسط واحد امور مالی روز چهارشنبه ممنوعیت ایجاد پست های جدید در همه بخش ها با توجه به غالب COVID-19 وضعیت و نیاز به تنظیم هزینه های emoluments.

اما روشن است که “استخدام در برابر موجود خالی ورود به سطح پست از جمله از طریق دلسوز زمین قرار ملاقات خود ادامه خواهند داد با تصویب کارکنان کمیته”.

تبلیغات و استخدام توسط انتقال ادامه خواهد داد همانطور که در روش های موجود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید