نوبت به راه اندازی کاوشگر به قاچاق خیار دریایی در Lakshadweep

مرکزی دفتر تحقیقات ثبت شده یک مورد در برابر افراد ناشناس به پروب قاچاق از خیار دریایی در Lakshadweep پس از تصرف بیش از 800 کیلوگرم مواد خام خیار در Suheli Cheriyakara islet در ماه فوریه است.

این دومین مورد چنین نهاد توسط آژانس تحت حیات وحش (حفاظت) عمل می کنند در گذشته یک ماه در یک مرجع از Lakshadweep دولت از وزارت محیط زیست و جنگل (کورٹی). اولین شاه تسلیم شد در آوریل 23. دریا خیار ذکر شده در برنامه 1 از حیات وحش (حفاظت) عمل می کنند.

با توجه به حیات وحش جرم گزارش از مقامات محلی تشنج عملیات انجام شد و بر اساس یک اخطار دریافت کرد توسط دو نفر از اعضای خیار دریایی حفاظت نیروی کار در فوریه 11 که یک محموله بزرگ از محافظت حیوانات دریایی که قرار بود به حمل و نقل از طریق یک رگ از Suheli Cheriyakara islet.

14-عضو تیم مجموعه ای را برای islet حدود نیمه شب و از به وجود در صبح است. پس از حدود دو ساعت از جستجو آن را کشف جدا شده کاهگلی ریختن سقف با پوشش آبی کارگران در سمت شمال این جزیره.

در این منطقه پوشش داده شده با پوشش گیاهی متراکم یک مسیر باریک ایجاد شده برای رسیدن به هر دو طرف از این تالاب در مقابل ریختن. تیم شناسایی تازه حفر گودال پوشش داده شده با شن و ماسه و برگ های خشک. زیر ذخیره کردن یک ظرف بزرگ که شامل تازه شور و محکم بسته بندی خیار دریایی.

پس از آن جستجوها در نزدیکی ریخته و منجر به تشنج بیشتر شواهد از جمله تجهیزات مورد استفاده توسط قاچاقچیان که تا به حال در آنجا ماند. حیات وحش جرم گزارش لیست 68 کشف و ضبط مقالات از جمله ظرف نگهدارنده (نمک) شناور صید قلاب و چاقو استفاده می شود برای برش حیوانات دریایی به قطعات و طناب خالص استفاده می شود به نگه داشتن آنها را زنده در دریا.

دریا خیار پردازش می شوند با از بین بردن تمام روده قطعات حفظ شده با استفاده از نمک و محکم بسته بندی شده در یک ظرف.

پس از جمع آوری تمام شواهد این تیم لود کشف و ضبط مقالات بر روی یک قایق و میره برای حدود شش ساعت برای رسیدن به کورٹی همان شب. کل این عملیات دستگیر شد و videographed گفت: گزارش.

اولین مورد ثبت شده بود در برابر چهار نفر به اتهام شکار 46 زنده و 173 taxidermised خیار دریایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید