مرکز مطالعات تامیل نادو قانون در قرارداد کشاورزی

دولت مرکزی که در حال برنامه ریزی برای پرده و در عین حال یکی دیگر از چارچوب قانونی در قرارداد کشاورزی آموخته است به مطالعه کرده اند تامیل نادو قانون در مورد این موضوع.

دلیل: Tamil Nadu در تولید کشاورزی و دام کشاورزی قرارداد و خدمات (ارتقاء و تسهیل) عمل 2019 دیده می شود به عنوان یک بهبود بیش از پدر و مادر سند – مدل قانون تهیه شده توسط اتحادیه و وزارت کشاورزی و کشاورزان رفاه در مارس سال 2018 است. صورتحساب به عنوان اولین در نوع خود دولت قانون بیشتر مقررات برای حفاظت از منافع کشاورزان از دومی.

چند روز پیش دولت مرکزی اعلام کرد که با آمدن یک نسیم چارچوب قانونی در قرارداد کشاورزی در زمینه COVID-19 امداد برنامه.

دادن تصاویر از تفاوت های بین دو مصوبات رسمی از بخش کشاورزی اشاره می کند که در تامیل نادو وجود دارد که یک ماده برای گنجاندن سه غیر رسمی اعضای اختلاف redressal ساز به نام “حل اختلاف کمیته” به غیر از کارمندان دولت.

این سه عضو را می توان یکی از هر یک به نمایندگی از کشاورزان/کشاورز تولید کننده سازمان (اعضای این سازمان), کشت و صنعت و کارشناسان حوزه. اما مرکزی مدل قانون را فراهم می کند تنها برای مقامات دولتی.

اگر آزرده بیش از تصمیم هیئت حل اختلاف کمیته یکی می تواند برای اولین بار به این منطقه جمع آوری نگران قبل از نزدیک شدن به دولت قرارداد کشاورزی (ترویج و تسهیل) اقتدار در حالی که قدرت تنها appeallate بدن تحت مدل قانون است.

نیز, Tamil Nadu در قانون به طور خاص فراهم می کند برای گنجاندن نمایندگان کشاورزی قرارداد تولید و یا گروه در روستا panchayat سطح در قرارداد کشاورزی تسهیل گروه برای هر قرارداد در حالی که مدل قانون معاملات با موضوع تنها به طور کلی.

تحت تولید سیستم پشتیبانی از مدل قانون تصریح می کند که این مقدار بیش از پیش توافق شده مقدار پیشنهاد شده است که خریداری شده بود توسط یک اسپانسر در یک نرخ پایین تر [از آن از اصلی مقدار] متقابلا قابل قبول برای هر دو از جمله تولید. اما در مورد TN عمل بیش از حد مقدار به خریداری می شود در یک “متقابلا سازگار رای” و نه “نرخ پایین تر است.”

یک “ویژگی منحصر به فرد” دولت قانون, با توجه به رسمی است که در علاوه بر این به کشاورزان FPOs یا شرکت (FPC) مجاز به ورود به خدمات قرارداد و یا هر گونه پیمان با قرارداد سرویس خریدار است.

با توجه به وضعیت 2019 عمل که کردم موافقت رئیس جمهور رام نات Kovind در ماه اکتبر سال گذشته مقام پاسخ این است که قانون بخش دقیق پیش نویس قوانین. به عنوان به زودی آن را به عنوان کامل این قوانین مطلع خواهد شد. او می گوید: اطلاع رسانی از قوانین را که اتفاق افتاده است بسیار زودتر اما برای ظهور COVID-19 pandemic به عنوان تمرکز دولت تمام ماشین آلات تبدیل شده برای مقابله با بحران.

منطق پشت این مفهوم قرارداد کشاورزی است به اطمینان حاصل شود که استفاده از مقیاس های اقتصاد منتقل می شود به کوچک و حاشیه ای کشاورزان خواهد شد که با انگیزه به استخر قطعه از زمین های خود را و انجام جمعی کشاورزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید