چنای جیبی-اندازه breakdancers

زمانی که Bboy در بر داشت قدم به موقت سالن, شما در حال حاضر می دانیم جمعیت ریشه برای او.

او مصمم چشم و اندکی اخم تمرکز اینه که از حریف خود را: آنها هر دو آماده برای نبرد. به شدت از عملکرد خود را کامل با منعکس handstands و مقدار زیادی از نگرش به مخاطب سیاه. حتی اگر در بر داشت برنده نیست که خاص نبرد آن را روشن است که این جمعیت که شامل برخی از چنای اولین و ترین چاشنی خیابان رقصنده — خوش بینانه در مورد او. عمدتا به دلیل در بر داشت که به سختی هشت سال است.

او ممکن است جوانترین در میان Bboyers جمع آوری شده در Velachery برای این جشنواره از انقلاب 2.0 اما پیدا است که دقیقا یک استثنا. وجود دارد حداقل 20 شرکت کنندگان در این زیر 16 دسته و بسیاری از آنها به نظر می رسد کمتر از 12.

Chennai’s pocket-sized breakdancers

البته افراد دیگری هم هستند — رقصنده که نماینده هند در جهانی مراحل رقصنده که باید با توجه به یک دهه از زندگی خود را به ساختمان خیابان فرهنگ در این شهرستان در وهله اول — اما از آن است که آنهایی که کمی که لگد کردن دو روز سری از Bboying, hiphop حجم, beatbox و رپ اجرای برنامه.

این محافل که به صورت اطراف آنها را تشویق, که hollered هر زمان آنها تلو تلو خوردن و یا توقف این “woooah!” که حلقه را در هر زمان آنها را خاموش چشمگیر مانور نظر می رسد آنچه قرار بود بعد از highstrung رقابت را به یک جای تعجب پرورش فضا.

اما جای تعجب است که تنها به خارجی به دنبال در. برای هر کسی که اطلاع از خیابان فرهنگ شهر — در واقع برای هر کسی که خرج می کند حتی یک ساعت در انقلاب 2.0 — روشن است که این شهر اولین نسل از Bboyers است که نه تنها تشویق آن یک جوان بلکه آشکارا doting در آن است. و نه فقط روی صحنه.

سعی نکنید این در خانه

  • پوست گوساله و بره تا در این حرکت یک رقصنده می رود از دروغ تخت در پشت خود را راست قامت ایستاده در یک جهش
  • آسیاب بادی در اینجا شکن پاها در هوا در یک V و نیم تنه خود را ساخت حرکات دایره ای در حالی که شانه ها و بازوها بر روی زمین هستند برای پشتیبانی
  • چرخش سر این رایج است اما به سختی حرکت با شکن تعادل در سر خود را و چرخش در امتداد عمودی طول بدن او

پشتیبانی از تمام اطراف

یکی از قدیمی ترین رقص خدمه در شهر است و همه برای یکی, که, موسس, Anto جورج بوده است بستن با مدارس به ارائه Bboying و خیابان درس های رقص به کودکان برای سال. امروز بسیاری از میان این شهر Bboyers زیر کت و شلوار آموزش یا در مدارس و یا رقص موسسات. و با خویشتنداری و جهل در اطراف رقص داشتن شده است در کنار پدر و مادر در حال حاضر دامن تمام آن را تا به فرزندان خود یک استعداد برای ساخت.

Chennai’s pocket-sized breakdancers

نگاهی به عنوان مثال Drusilla Melony. تمام 12 سال, او نمی خواهید به تماس خودش Bgirl فقط رتبهدهی نشده است — “من هنوز هم یادگیری رقص های مختلف و نشده تصمیم چه به تمرکز بر روی” او می گوید: درست بعد از ساخت آن به سبک باز نهایی. “من می توانم پاپ, قفل, شکستن, خانه معاصر و krump” او لیست اما این کار برکنار شده است اطلاعات برای هر کسی که او را دیده نبرد راه خود را تا حداقل دو دور نهایی از سه — hiphop شکستن و باز کردن.

Drusilla رفته از طریق تعدادی از رقص مربیان در هفت سال Bboying. در حال حاضر او در حال یادگیری در Raack آکادمی رقص. او نه تنها به اینجا آمده اند با آموزش های رسمی و حمایت پدر و مادر در یدک کش برای نگه داشتن او را هیدراته و افتخار selfies. تنگ دایره در اطراف هر یک نبرد سرند شده است تقریبا به عنوان بسیاری از دوربین تلفن, punished, پدر و مادر و خواهر و برادر به عنوان Bboys و Bgirls. تغییر از خیابان را در اوایل روز در شهر شدید یکی.

“هنگامی که ما شروع به رقص 13 سال پیش ما شروع از ابتدا. مردم آموزش جاز و تکنو اما نه به سبک خیابانی. وجود دارد یکی آموزش ما و او تا به حال آموخته آن را از مکان های راست در ایالات متحده” به یاد می آورد Bboy Dezee. “همه قضات امروز و دیروز آغاز شده که در راه با پدر و مادر ما نداشتن یک سرنخ در مورد آنچه در خیابان رقص و گفتن ما به تمرکز بر روی چیز دیگری چیزی است که به ما کمک خواهد کرد کسب درآمد” او همچنان ادامه دارد.

Chennai’s pocket-sized breakdancers

این بود که در 2006-2007. در سال 2020 چنای حدود شش رقص خدمه و حداقل 80 breakdancers بسیاری از آنها یا مهتاب در استودیو رقص قارچ در اطراف شهر و یا تدریس پاره وقت در مدارس. او می افزاید: “ما حتی نمی باید برای شناسایی انواع مختلف رقص خیابان. در حال حاضر این مدارس امکانات و دانش است و نیز به همین دلیل پدر و مادر احساس راحتی اجازه دادن به فرزندان خود را یاد بگیرند این است.” آن است که چرا Drusilla در حال حاضر توانایی تمرکز بر روی تغییرات مختلف و به ما بگویید که آنهایی که او خوب است.

Bboy Karan از BFab رقص خدمه شده است برای حدود چهار سال در حال حاضر و نیز طول می کشد hiphop کلاس در خدمه رقص در آنا نگر. “ما به کودکان آموزش می خواهیم آنها را برای رفتن به جنگ و آنها را آموزش تاریخ هنر. آنها باید بدانند که در رقص آمد و از” او می گوید: پس از برنده نهایی دونفره خود را.

Dezee اما محتاط است در خوش بینی: “این خوب است که مردم در نهایت به یک تشنگی برای یادگیری این شکل از هنر است. در حال حاضر آن است تا به پدر و مادر خود را به انجام پژوهش و روش یک معلم که واقعا می داند فرم. تنها پس از آن می تواند به ما در ساخت یک جامد فرهنگ در این شهر و آن را به جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید