شطرنج | من می خواهم به بازی در کنار نامزد مسابقات می گوید Vidit Gujrathi

Vidit Gujrathi ممکن است عفو اگر او فکر کرد که او نمی خواهد بیش از حد شلوغ و پس از coronavirus بحران او را مجبور به انصراف از او بلیط پرواز به اروپا و ایالات متحده است.

اما قویترین هند بازیکن شطرنج پس از Viswanathan آناند (جهان شماره 15), Vidit (شماره 23) شده است بازی یک رویداد آنلاین پس از دیگری از خانه اش در Nashik.

صندوق بیدار کننده

در روز شنبه 25 ساله را در حدود 20 بازیکن از سراسر جهان در همان زمان در chess.comدر یک صندوق جمع آوری برنامه برای هند در مبارزه با ویروس.

آناند P. Harikrishna B. Adhiban, Koneru Humpy و D. Harika نیز ساخت خود را حرکت می کند. کمک های مالی از شرکت کنندگان را به PM-مراقبت صندوق.

“من واقعا به دنبال به جلو به این رویداد و این اولین بار است که من به طور همزمان نمایشگاه آنلاین” Vidit گفت هندو. “من شده اند بخشی از چنین حوادث جسمی ، دو سال پیش من تا به حال بازی در برابر 60 در راجستان و برنده تمام بازی ها.”

حرفه ای در شطرنج آغاز شده بود در یک صفحه نمایش به طور همزمان توسط یک استاد بزرگ است. “من هفت سالم بود زمانی که من بازی این رویداد در برابر Abhijit Kunte,” او گفت:. “من تا به حال کشیده شده است که بازی و Kunte رفت و تبدیل به مربی خود.”

او گفت که او خوشحال می شود بخشی از chess.com رویداد. “این فوق العاده است که همه این شش هند بازیکنان در حال پیوستن به این علت نجیب,” او گفت:. “من گفت: پاسخ از طرفداران شطرنج شده است بسیار عالی است.”

نقش دوگانه

“من لذت می برد آن را به عنوان به خوبی; من به تفسیر در خود من زنده بازی ها,” او گفت:. “من هم بخشی از تفسیر تیم اخیر نامزدهای مسابقات در روسیه است.”

Vidit هدف این است که به یک شرکت کننده در آینده نامزدهای دوره از مسابقات است. با توجه به قوام و سن او احتمالا در هند است بهترین شرط بندی برای واجد شرایط برای نامزد برنده خواهد شد که کسب این حق را به چالش قهرمان جهان.

“است که هدف من در حال حاضر من فکر می کنم من خواهد بود در اوج به عنوان یک بازیکن در دو سال زمانی که نامزدها برگزار می شود,” او گفت:. “من همچنین می خواهم برای شکستن به جهان بالا 10.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید