چین آغاز فرایند های هیدرولوژیکی داده Sutlej, 10 روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده

تقریبا 10 روز قبل از آن تاریخ برنامه ریزی شده چین برای آغاز فرایند های هیدرولوژیکی داده Sutlej رودخانه با هند سالانه تمرین در موسمی که بسیار مهم است برای تولید اطلاعات در سیل در شمال هند در انتخابات گفت: در روز جمعه.

حفظ صلح: در هند و چین مرز تنش | هند را رد کرد چین ادعای تجاوز

با توجه به توافق نامه امضا شده بین دو کشور چین سهام هیدرولوژیکی اطلاعات براهماپوترا و Sutlej رودخانه ها با هند از 15 مه و ژوئن 1 به ترتیب تا پایان ماه اکتبر. برای Sutlej رودخانه شناخته شده به عنوان Langqen Zangbod در چین اطلاعات به اشتراک گذاشته شده است از یک ایستگاه در Tsada, مقامات گفت.

رودخانه های عمده انشعاب از سند سرچشمه در تبت و وارد هند از طریق هیماچال پرادش است. در این سال چین آغاز فرایند ممکن است 18-19 تقریبا 10 روز قبل از تاریخ برنامه ریزی شده مقامات اضافه شده است.

توسعه میان اخیر صورت آف بین ارتش دو کشور در مرزهای شرقی و شمالی هند است.

چین را متهم به هند از تجاوز خط کنترل واقعی گرم

در روز پنج شنبه و هند گفته بود که ارتش چین بود مانع عادی گشت زنی توسط نیروهای خود را در امتداد خط کنترل واقعی در Ladakh و هند. آن را نیز به شدت رد چین مشاجره که افزایش تنش بین دو ارتش باعث شد خاطی از نیروهای هند و در سراسر طرف چینی. حدود 250 هندی و چینی پرسنل ارتش درگیر شدند با آهن و میله های چوب و حتی با توسل به سنگ-pelting در Pangong Tso منطقه در شرق لاداخ در مارس 5. چهار روز بعد وجود دارد شبیه چهره نزدیک Naku لا تصویب در شمال هند. این داده ها بسیار مهم است برای هند برای تولید سیل اطلاعات مربوط در شمال و شمال شرقی هند, مقامات گفت.

قبل از به اشتراک گذاری داده های هر دو طرف بررسی کنید که آیا داده های موجود و سیستم های در حال کار خوب است. بر این اساس چین می فرستد یک ایمیل آزمون با اطلاعات است که باید اذعان کرد هند نشان می دهد که خط ارتباطی خوب کار است.

اما این معمولا اتفاق می افتد دو تا سه روز قبل از روز واقعی به اشتراک گذاری داده ها آغاز می شود, مقامات گفت. اشتراک گذاری داده ها برای رودخانه براهماپوترا آغاز شده و از 15 مه.

همه شما نیاز به دانستن در مورد Doklam و هند و چین مرز بست

در سال 2017, چین متوقف شده بود به اشتراک گذاری داده ها با استناد به این که هیدرولوژیکی جمع آوری اطلاعات از سایت های شسته با توجه به سیل. همچنین همزمان با 73 روز Doklam ایستادگی کردن بین دو همسایه که صورت گرفت در اوج موسمی دوره است. آن را از سر گرفته و به اشتراک گذاری داده ها از سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید