چین rebuts تایوان که مشارکت

چین مخالف هر گونه حرکت توسط تایوان به استفاده از COVID-19 اپیدمی به عنوان یک “بهانه” به دنبال استقلال سفارت خود در دهلی نو گفت: در روز پنج شنبه.

تایوان به دنبال به “اعتیاد به مواد مخدره تایوان مشارکت در سازمان بهداشت جهانی (WHO)” در حالی که “خود واقعی قصد دارد برای جلب حمایت و به دنبال استقلال به بهانه این بیماری همه گیر” به سفارت چین در بیانیه ای گفت.

“ما به شدت مخالف است و بارها و بارها روشن موضع ما گفت:” بیانیه ای که صادر شد در پاسخ به دیدگاه های ساخته شده توسط تایوان وزیر خارجه یوسف وو در مصاحبه با هندو در روز چهارشنبه.

آقای وو گفت: تایوان وضعیت محدود بود توانایی خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد COVID-19 و تنظیم آن با شد که “دور از رضایت”. به نام او به صورت “مشارکت کامل” در چه کسانی و برای تایوان به تعامل با کشورهای در “برابر”.

تایوان عضو نیست که. چین مخالف گنجاندن آن در مجمع بهداشت جهانی (بهداشت) این سازمان تصمیم با استناد به “یک چین اصل’ اگر چه تایوان شرکت کننده در بهداشت به عنوان یک ناظر از سال 2009 تا سال 2016.

روابط را تیره و تار شده است پس از حزب دموکراتیک مترقی است (DPP) برنده انتخابات در سال 2016. در بیانیه سفارت گفت: DPP “شده است سرسختانه پیوستن به استقلال تایوان’ جدایی طلبان در وضعیت” و “تضعیف سیاسی بنیاد برای منطقه مشارکت در بهداشت”.

هند در میان 179 از 193 عضو سازمان ملل متحد که حفظ هر گونه روابط دیپلماتیک خود با تایوان است. در حالی که ایالات متحده شده است هل دادن برای تایوان گنجاندن در بهداشت این حرکت نیاز به یک اکثریت ساده از کشورهای عضو.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند در ایالات متحده-چین تف بیش از تایوان وضعیت در که

جلوتر از هفته آینده سازمان بهداشت دیدار با هند پیدا کرده است خود را در میانه آن را به عنوان طول می کشد به عنوان رئیس هیئت اجرایی. دولت هنوز به تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا برای حمایت از ایالات متحده در حرکت شامل تایوان یا به شرایط چین در اعتراض به این, مقامات گفت.

نهایی مشاهده

“دستور کار سازمان بهداشت جلسه هنوز در حال تکامل” یک مقام رسمی گفت: در روز پنج شنبه. “ما را نهایی مشاهده [در تایوان گنجاندن موضوع] بسته به اینکه چگونه برنامه تکامل می یابد.”

چینی سفارت بیانیه موقع توجه کرد تایوان ادعا می کند که از آن حذف شده بود از که و که آن را تا به حال ارائه شده هشدار اولیه در این بیماری همه گیر است که تا به حال نادیده گرفته شده است.

تایوان ارسال یک ایمیل به در 31 دسامبر به این که همان روز ووهان مقامات هشدار داده و خواسته برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوع. ایمیل, بعد, عمومی ساخته نمی ارائه هر گونه اطلاعات جدید و یا هشدار در مورد این بیماری همه گیر که در ابتدا ادعا کرد. چه کسی است که در مواجهه سوالات آن پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر را دنبال نمی کند تا با تایوان درخواست برای اطلاعات.

همچنین به عنوان خوانده شده | ایالات متحده را افزایش می دهد پشتیبانی از تایوان در به رسمیت شناختن نبرد با چین | چین و آمریکا spar بیش از تایوان

“تایوان منطقه است که هرگز از مطالعه حذف شدند که جهانی ضد اپیدمی سیستم” چینی سفارت گفت. “همانطور که از مه 6 چین سرزمین اصلی به روز شده در تایوان در وضعیت اپیدمی 148 بار. این است که همچنین توضیح داد چند بار که تایوان ساخته شده است یک هشدار اما تنها به دنبال کسب اطلاعات بیشتر… این به اصطلاح بیانیه ای که تایوان برای اولین بار هشدار, اما دریافت توجه از این است که صرفا اساس است.”

همچنین به عنوان خوانده شده | تایوان که برخورد بیش از ‘هشدار دهنده’ ادعا

“ما می خواهیم مربوطه هندی رسانه ها را درست موضع در مورد مسائل هسته ای منافع مربوط به چین حاکمیت و تمامیت ارضی پایبندی به یک اصل چین نیست ارائه پلت فرم برای ‘تایوان استقلال’ نیروها و جلوگیری از ارسال پیام اشتباه به” بیانیه ای گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید