چین رد گزارش آن کشتی شلیک لیزر در نیروی دریایی ایالات متحده هواپیما

چین, وزارت دفاع می گوید گزارش یکی از آن کشتی های نیروی دریایی اخراج لیزر در ماه گذشته در نیروی دریایی ایالات متحده نظارت هواپیما گردان سقفی ندارد “منطبق با واقعیت است.”

این گزارش ماه گذشته آخرین اتهام که نیروهای چینی را با استفاده از لیزر به آزار و اذیت و به طور بالقوه آسیب ایالات متحده و کشورهای دیگر’ هواپیماهای نظامی و پرسنل.

در چین اول ناحیه تناسلی نظرات به اتهام حادثه رن متهم an American P-8A Poseidon از انجام “آستین دوره گردان شناسایی در کم ارتفاع با وجود هشدارهای مکرر از طرف چینی.”

“هواپیمای آمریکایی را رفتار غیر دوستانه در قصد و غیر حرفه ای توسط عملیات که به شدت در معرض تهدید ایمنی کشتی و هواپیما و خدمه از هر دو طرف” او گفت:.

نیروی دریایی ایالات متحده منتظر بیش از یک هفته قبل از متهم کشتی چینی از شلیک یک لیزر در ایالات متحده نظارت هواپیما در حال پرواز بر فراز دریای فیلیپین غرب گوام یک عمل ایالات متحده تلقی ناامن و تخطی از کدهای بین المللی و موافقت نامه. در این بیانیه از آمریکا ناوگان اقیانوس آرام گفت: لیزر تشخیص داده شد توسط سنسور در هواپیما بود اما نه قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح.

دریای فیلیپین نهفته دور به شمال و غرب دریای جنوب چین که چین ادعا می کند عملا در تمامیت خود را با وجود مقابله با ادعاهای دیگران است.

آمریکا به دنبال جلوگیری از چنین حوادث با امضای موافقت نامه با چین در دست زدن به حوادث غیر منتظره در دریا و در هوا اما پکن ظاهرا نه به دنبال آن پروتکل به طور مداوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید