چین منتشر شده $56bn به بانک

بانک مرکزی چین روز جمعه گفت: این امر کاهش نرخ ذخیره قانونی برای بانک های کوچک تر به انتشار حدود 400 میلیارد یوان ($56.3 میلیارد دلار) نقدینگی در یک حرکت برای مقابله با COVID-19 و تاثیر آن بر شرکت. بانک خلق چین (PBOC) گفت: آن را نیز بریده بریده بهره آن را می پردازد در موسسات مالی مازاد ذخایر به آنها را تشویق به استفاده از پول نقد به جای ذخیره آن با بانک مرکزی است.

این حرکت آخرین در یک سری از صندوق تزریق به کمک جهان و دومین اقتصاد از طریق خرید اینترنتی از coronavirus (COVID-19) بحران است.

ذخیره مورد نیاز نسبت (RRR) برای کوچک و متوسط بانک ها قطع خواهد شد و 100 واحد بیش از دو تراشه ها جای دادند در 15 آوریل و مارس 15 بود گفت: PBOC.

این مسئله موجب کاهش میزان نقدی بانک ها باید نگه دارید و با هدف تقویت حمایت از کوچک و متوسط و میکرو شرکت های PBOC اضافه شده است.

کاهش هدف روستایی موسسات مالی و شهرستان بانک های تجاری است که کار تنها در سطح استان.

همچنین به عنوان خوانده شده |

در حالی که چین شرکت های بزرگ عمدتا از سر گرفته نزدیک به طور منظم عملیات به عنوان کشور کاسته محدودیت ها با هدف مهار coronavirus گسترش شرکت های کوچک تر شده عقب است.

هدف این است که “به طور موثر افزایش پایدار منابع مالی” و کمک به کاهش نرخ بهره است که شرکت های مشمول گفت: PBOC سخنگوی جمعه.

اندازه گیری نیز انتظار می رود به سود حدود 4000 بانک های کوچکتر که اکثریت قریب به اتفاق موسسات در سیستم بانکی.

این PBOC روز جمعه گفت این نیز کاهش نرخ بهره در بانک ها سپرده های بیش از 7 آوریل از 0.72 درصد به 0.35 درصد است.

آن را پرداخت بهره در بانک ها بیش از حد ذخایر و آخرین بار آن را تنظیم میزان در سال 2008.

ING اقتصاددان ارشد برای چین جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی گفت: “برش نشان می دهد که خسارات ناشی از شیوع کروناویروس در سطح جهانی می تواند معطل حداقل تا زمانی که ممکن است.”

همچنین به عنوان خوانده شده |

اما او افزود: اثربخشی RRR کاهش سوال باقی می ماند به عنوان رزرو نسبت برای بانک های کوچک تر است که در حال حاضر پایین است که بانک ها تمایلی به قرض دادن به مشکل شرکتهای کوچک و متوسط در این بیماری همه گیر.

در روز سه شنبه چین بود گفت: این امر افزایش تامین مالی از سهمیه های کوچک و متوسط بانک ها با یک تریلیون یوان با مقامات قصد راهنمای کوچکتر بانک ها به قرض دادن تمام وجوه را دریافت می کنند در نرخ ترجیحی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید