چین گزارش 17 جدید کروناویروس موارد; ووهان همچنان توده تست کمپین

چین گزارش کرده است 17 جدید کروناویروس موارد از جمله 12 بدون علامت عفونت, در حالی که مقامات در ووهان که در آن شیوع سرچشمه ادامه داد: تست شدید از آن بیش از 11 میلیون نفر از ساکنان جدید پس از خوشه COVID-19 پدید آمده در بخش هایی از این شهر است.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز یکشنبه گفت: پنج نفر از کروناویروس جدید, موارد, از جمله سه داخل کشور منتقل شد و ثبت شده در استان جیلین در روز شنبه.

شهرستان جیلین رفت و به یک مستند در این هفته پس از یک خوشه جدید کروناویروس موارد گزارش شده است.

17 موارد جدید شامل 12 بدون علامت بیماران در نظر گرفتن تعداد این عفونت به 515 های NHC گفت.

یکی از جدید بدون علامت در بيماران آمد از خارج از کشور آن را گفت.

بدون علامت موارد مراجعه به افرادی که مورد آزمایش قرار COVID-19 مثبت اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. اما آنها در برخواهد داشت خطر گسترش این بیماری به دیگران.

همانطور که از شنبه تعداد coronavirus موارد بود در 82,947 در چین است. از کل موارد 86 بيمار تحت درمان در حالی که 78,227 مردم شده بود مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی.

ویروس کشنده ادعا کرده 4,634 زندگی در این کشور NHC گفت.

در ضمن ووهان که در آن مقامات در حال انجام یک کمپین گسترده برای تست آن بیش از 11 میلیون نفر جمعیت است گزارش هر گونه عفونت کروناویروس در روز شنبه.

این شهر-که در آن ویروس اولین ظهور در ماه دسامبر سال گذشته قبل از آن در سراسر جهان و ایجاد اغتشاش ویران — بیش از 400 بدون علامت مواردی که موجب نگرانی بیش از یک جهش ویروس.

شنبه ووهان تا به حال شش COVID-19 نفر از جمله دو در شرایط بحرانی محلی کمیسیون بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

توضیح اخیر تجدید حیات coronavirus موارد در کشور NHC مقامات گفت: در نیمه اول ماه مه بیشتر از داخل کشور منتقل موارد COVID-19 در چین آمد از خوشه عفونت.

بدون علامت موارد گزارش شده در مکان های مختلف در سراسر کشور در طول دوره NHC سخنگوی Mi فنگ به خبرنگاران گفت: در اینجا در روز شنبه.

در نیمه اول ماه مه در مجموع 39 داخل کشور منتقل موارد و 194 بدون علامت موارد گزارش شده در چین پایین 46 درصد و 62 درصد به ترتيب از نیمه دوم آوریل, Mi گفت.

او تاکید کرد در تلاش برای بهبود نوکلئیک اسید تست قابلیت ها و مرحله غربالگری بررسی قرنطینه و مدیریت از موارد بدون علامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید