چین گزارش 33 جدید کروناویروس موارد; سنبله در عفونت بدون علامت در ووهان

چین گزارش کرده است 33 جدید کروناویروس موارد از جمله 31 بدون علامت آنهایی که اکثر آنها در ووهان اولین کانون COVID-19 که در آن شهرستان را 11 میلیون نفر در حال آزمایش به منظور جلوگیری از موج دوم ویروس کشنده, مقامات بهداشت و درمان گفت: در روز پنج شنبه.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) دو تایید coronavirus موارد از جمله یکی وارد عفونت گزارش شده در روز پنج شنبه در استان گوانگدونگ و محلی منتقل می شود یکی در شانگهای در روز چهارشنبه.

اما وجود دارد سنبله در موارد بدون علامت. این NHC گفت: 31 بدون علامت مورد گزارش شد که 28 از آنها در ووهان.

روز چهارشنبه علاوه بر این طول می کشد تعداد موارد بدون علامت در کشور به 375 با توجه به NHC داده است.

در ووهان خود 281 افراد مبتلا بدون علامت علائم همراه با 861 از کسانی که در تماس با آنها را نگه داشته بودند تحت قرنطینه محلی کمیسیون بهداشت گفت.

 

بدون علامت موارد به عنوان یک مشکل مطرح بیماران تست شده COVID-19 مثبت اما توسعه هیچ علائمی مانند تب و سرفه یا گلو درد. اما آنها در برخواهد داشت خطر گسترش این بیماری به دیگران.

در مشاهده از تکرار موارد بدون علامت ووهان بود که 50,340 موارد و 3,869 مرگ و میر ناشی از ژانویه تا مارس سال جاری در حال انجام یک کمپین بزرگ برای تست همه از آن بیش از 11.2 میلیون نفر برای تعیین میزان این مشکل به منظور جلوگیری از دوباره بجای اول برگشتن.

در مجموع 4,634 مردم مرده بود از COVID-19 در چین تا کنون.

همانطور که از چهارشنبه کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده اند 82,967 از جمله 84 بيمار هنوز در حال درمان NHC گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید