چین می گوید تهمت و تهدید به خروج از کسانی که تلاش برای تغییر سرزنش در COVID-19

چین روز سه شنبه متهم جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از استفاده از آن “به عنوان یک مسئله” به تغییر سرزنش از خود بی پاسخ حاوی coronavirus در خانه ساعت پس از تهدید به کشیدن ما از سازمان جهانی بهداشت اگر آن را قادر به نشان دادن “استقلال” از چین.

“آمریکا تلاش می کند به استفاده از چین به عنوان یک مسئله برای انتقال مسئولیت و مقرون به صرفه در تعهدات بین المللی که به, است که یک پیش بینی غلط” چینی سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: رسانه های توجیهی را در اینجا.

او در پاسخ به سوال آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نامه ای به سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus تهدید به “برای همیشه یخ” ما بودجه را به آژانس سلامت سازمان ملل متحد اگر آن را شکست خورده نشان می دهد خود را “استقلال” از چین در 30 روز آینده.

“آمریکا به رهبری نامه پر است از عبارات مبهم مانند و غیره احتمالا” آقای ژائو گفت.

همچنین بخوانید: که یک عروسک خیمه شب بازی از چین می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن

“آن را در تلاش برای گمراه کردن مردم به لام چین و تغییر سرزنش از خود بی کفایت پاسخ به متوقف کردن گسترش ویروس در ما,” او گفت:.

“آن بیهوده است. در حال حاضر COVID-19 هنوز در حال گسترش در آمریکا و بسیاری از جاهای دیگر” او گفت:, و اضافه کرد که ما سیاستمداران باید توقف بازی سرزنش و کار با جامعه بین المللی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

او همچنین به دنبال اخراج آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به طور دائم مسدود کردن ما کمک به که و برجسته چین افزایش کمک های جهانی در بدن است.

همچنین بخوانید: Xi دفاع چین ‘باز’ ویروس پاسخ

آقای ژائو گفت که عضویت سهم به طور مشترک تعیین شده توسط کشورهای عضو است.

“آن را نمی توان تعیین می شود ما خود را. پرداخت کمک های مورد بررسی در زمان تعهد کشورهای عضو که” او گفت:.

“این نمی تواند سودا” او گفت:, و اضافه کرد که ما یک طرفه تهدید به توقف کمک های مالی است که تخطی از آن خود تعهد بین المللی در میان یک بیماری همه گیر.

چین سهم

او گفت: علاوه بر پرداخت آن ارزیابی سهم به این که چین فراهم کرده است 50 میلیون دلار کمک مالی برای مبارزه با کروناویروس و با اشاره به دیدار رؤسای اعلام روز دوشنبه به ارائه 2 میلیارد دلار به صندوق کمک به کشورهای آمار COVID-19.

آقای ژائو گفت: چین همچنان به حمایت از کسانی که کار می کنند.

“ما از جامعه بین المللی به منظور ارتقاء سیاسی و حمایت مالی برای کسانی که به منظور شکست دادن ویروس,” او گفت:.

پرداختن به 73 مجمع بهداشت جهانی (WHA) در دوشنبه رئیس جمهور یازدهم را نشانه رفته ستایش در آژانس سلامت سازمان ملل متحد و رئیس آن آقای Ghebreyesus.

که باید منجر به واکنش جهانی در برابر COVID-19 گفت: یازدهم است که دبیر کل حزب کمونیست چین است.

“تحت رهبری دکتر Tedros ساخته شده است که سهم عمده ای در رهبری و پیشبرد واکنش جهانی به COVID-19. آن کار خوب است که تحسین جامعه بین المللی. چین خواستار از جامعه بین المللی به افزایش سیاسی و حمایت مالی که, بنابراین به عنوان برای بسیج منابع در سراسر جهان به شکست ویروس,” او گفت:.

سازمان بهداشت تصمیم گیری بدن ژنو بر اساس سازمان بهداشت جهانی. این نشست سالانه برگزار شد و عملا در روز دوشنبه و سه شنبه که با حضور هیئت های نمایندگی از همه کسانی که عضو و با تمرکز بر سلامت خاص دستور کار تهیه شده توسط هیئت اجرایی.

بیش از 310,000 که مردم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بیش از 4.8 میلیون نفر آلوده در سراسر جهان است. ما در بدترین آمار کشور با بیش از 90 ، 000 مرگ و میر و بیش از 1.5 میلیون تایید COVID-19 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید