چین به افزایش هزینه های دفاعی با پایین ترین نرخ در سال

چین را افزایش هزینه های دفاعی فقط 6.6 درصد در سال 2020 پایین ترین نرخ در سال آن را به عنوان جنگ یک بحران اقتصادی در آورده با شیوع کروناویروس دولت در روز جمعه گفت.

این رقم از درصد دو رقمی را افزایش می دهد فقط چند سال پیش که چین دومین بودجه دفاعی در جهان پس از آمریکا

مردم ارتش آزادی حاکم حزب کمونیست شاخه نظامی جهان است, بزرگترین ایستاده و نظامی در سال های اخیر اضافه شده هواپیما حامل های هسته ای-صفحه زیردریایی و مبارزان پنهان به زرادخانه خود را, بسیاری از آنها تولید شده در داخل کشور.

چین می گوید: افزایش هزینه های بیشتر نسبت به بهبود شرایط برای نیروهای خارجی منتقدان می گویند هزینه های واقعی می تواند بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از موارد گنجانده شده در رسمی بودجه.

هزینه پرداخت خواهد شد به گسترش چین نیروی دریایی و به دست آوردن پیشرفته هواپیما و سلاح های دیگر برای کمک به پکن اجرای آن ادعای ارضی در دریای چین جنوبی و گسترش حضور نظامی خود را در غرب اقیانوس آرام و اقیانوس هند.

دفاع outlays افزایش 7.5 درصد در سال گذشته به 1.2 تریلیون یوان ($178 میلیارد دلار) در حالی که کارشناسان مستقل برآورد هزینه های نظامی بیش از $220 میلیارد زمانی که خارج از بودجه هزینه های اضافه شده در.

افزایش می آید با وجود 6.8% انقباض در جهان و دومین اقتصاد در سه ماهه اول و تورم دولت کسری بودجه مورد نیاز برای کمک به دیدار با اهداف از جمله ایجاد 9 میلیون شهری جدید شغل.

که به نظر می رسد برای نشان دادن وسیع اهمیت این مکان حزب در ارتش به عنوان یک نماد رو به رشد چین در قدرت و توانایی دفاع از آنچه آن را شناسایی به عنوان هسته ی اصلی آن منافع ملی چیزی Xi Jinping رهبر حزب رئیس دولت و فرمانده نظامی ساخته شده است که خود را بالاترین اولویت است.

آن را نیز کمک می کند نشان می دهد که شیوع ویروس است نه پرتاب کردن آهنگ آقای یازدهم هدف از ایجاد چین به عنوان قدرت منطقه ای است. PLA نیز به تصویر کشیده شده به عنوان بازی یک نقش محوری در طول ارتفاع از شیوع کروناویروس با اعزام پزشکان و ساختمان بیمارستان چیزی به رسمیت شناخته شده در لیگ برتر لی کچیانگ گزارش روز شنبه برای افتتاح جلسه تشریفاتی مجلس ملی.

“مردم و نیروهای مسلح نشان داد خوب انجام واکنش سریع به این دستورات و shouldering سنگین مسئولیت در COVID-19 کنترل” آقای لی گفت.

دولت را تقویت و پشتیبانی تدارکات و تجهیزات و “ترویج توسعه نوآورانه از دفاع های مرتبط با علم و فناوری” در حالی که اطمینان حاصل کرد که “وحدت بین ارتش و دولت و بین ارتش و مردم “باقی مانده است سنگ جامد” برتر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید