چین به رعایت آوریل 4 به عنوان عزاداری روز برای coronavirus قربانیان

چین را رعایت یک روز ملی از عزاداری در روز شنبه برای شهدا از جمله “کاران” دکتر لی Wenliang که قربانی زندگی خود را در مبارزه با COVID-19 شیوع و بیش از 3300 نفر که در اثر آن در کشور است.

در بزرگداشت ملی پرچم را به پرواز نیمه افراشته در سراسر کشور و در همه چینی سفارتخانه ها و کنسولگری های خارج از کشور و فعالیت های تفریحی خواهد بود معلق در سراسر کشور, رسمی, رسانه خبر داد.

در ساعت 10:00 صبح روز شنبه مردم چین در سراسر کشور مشاهده خواهد شد سه دقیقه سکوت به یاد مرحوم در حالی که آژیر حمله هوایی و شاخ و ماشین و قطار و کشتی ها را به ناله در غم و اندوه است.

شهدا

چهارده خط مقدم کارگران در مرکزی چین هوبئی استان از جمله “کاران” دکتر لی Wenliang بودند شناسایی به عنوان شهید در روز پنج شنبه برای به خطر انداختن زندگی خود را در مبارزه با COVID-19 شیوع.

همچنین بخوانید: مرگ whistleblower مشتعل خواستار اصلاحات سیاسی در چین

اولین گروه از شهدا شامل 12 پزشکان, یک افسر پلیس و یک جامعه کارگر است که مبارزه در خطوط مقدم.

با توجه به لیست شهدای هشت نفر اعضای حزب کمونیست چین است. یکی از قدیمی ترین بود 73 ساله در حالی که جوانترین 30 سال است.

دکتر لی, 34, چشم پزشک بود و یکی از هشت “خبرچین” که در تلاش برای هشدار دادن به دیگر پزشکی کارگران از رمان شیوع کروناویروس بود اما مواخذه توسط پلیس محلی. او در فوریه 7 پس از عقد قرارداد COVID-19.

ملی عزاداری روز مشاهده خواهد شد به بیان این ملت را عمیق غم و اندوه برای مرگ و میر ناشی از شهدا که زندگی خود را قربانی مبارزه با COVID-19 و مردم به دلیل شیوع دولتی گلوبال تایمز گزارش داد.

همچنین بخوانید: چین, رسانه ها و حقیقت گفتن در یک بحران

مقامات چینی در اوایل گفت که بیش از 3000 پرسنل پزشکی قرارداد این بیماری است.

با توجه به گزارش های رسمی, 10 کادر پزشکی از جمله پزشکان از این بیماری فوت.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در روز جمعه گفت که آن را دریافت گزارش از 31 جدید تایید COVID-19 موارد در سرزمین اصلی چین در روز پنج شنبه که 29 وارد شد.

دو داخلی موارد گزارش شده در استان لیائونینگ و یک در استان گوانگدونگ است.

همچنین در روز پنج شنبه چهار مرگ و میر در استان هوبئی در زمان مرگ و میر در کشور به 3,322.

در همان روز 60 جدید بدون علامت COVID-19 موارد گزارش شده در سرزمین اصلی از جمله هفت وارد شده است.

NHC گفت که 1,027 موارد بدون علامت بودند و هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی از جمله 221 از خارج از کشور.

بدون علامت coronavirus موارد کسانی هستند که تست مثبت برای این ویروس اما نشان نمی دهد هر گونه علائم و پتانسیل را دارند که باعث پراکنده خوشه از عفونت.

همانطور که از پنج شنبه در مجموع 81,620 تایید موارد COVID-19 گزارش شده در سرزمین اصلی چین و 3,322 مردم مرده بود از این بیماری است.

Qingming جشنواره

شنبه نیز نشانه چین Qingming جشنواره, همچنین شناخته شده به عنوان آرامگاه-جارو روز.

آن است که یک سنت برای مردم چین برای ادای احترام به اجداد خود مرحوم اعضای خانواده و قهرمانان ملی و شهدا در روز از این جشنواره است.

چین برگزار شد آخرین روز ملی عزاداری در ماه مه سال 2008 برای قربانیان Wenchuan زلزله در جنوب غربی استان سیچوان چین که به کشته شدن بیش از 69,000 مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید