چینی رقم 82,000 COVID-19 مورد ‘دقیق نیست’ می گوید: نیکی هیلی

هندی-سیاستمدار آمریکایی نیکی هیلی به بازیگران شک در صحت چین رسمی coronavirus آمار و ارقام تشریح آنها “به وضوح دقیق” در میان گزارش می دهد که سازمان سیا است توصیه کاخ سفید به اعتماد به اطلاعات ارائه شده توسط پکن.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که او باور نمی کند که آمار و ارقام داده شده توسط چین است.

“تعداد آنها به نظر می رسد کمی در سمت نور” آقای ترامپ گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

“چین گزارش کرده است تنها 82,000 coronavirus موارد & 3300 مرگ و میر در کشور از 1.5 میلیارد نفر است. این است که به وضوح دقیق” خانم هیلی سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد گفت: در یک توییت در روز پنج شنبه.

نسبت به چین تعداد تایید عفونت کروناویروس در آمریکا در روز پنج شنبه شروع به پریدن کرد به 240,000 و مرگ و میر رز برای 5800.

“چین به مراقبت بیشتر در مورد شهرت خود را از کمک به بقیه جهان شکست یک ویروس است که آغاز شده بود در کشور خود” خانم هیلی گفت: در میان اخبار و گزارش می دهد که سازمان سیا در حال انجام یک ارزیابی مستقل از COVID-19 ارقام در چین و اتحاد توصیه کاخ سفید به این باور اعداد ارائه شده توسط پکن.

“سیا شکار برای معتبر ویروس مجموع در چین رد دولت برگه گفت:” نیویورک تایمز تیتر یک گزارش در مورد این موضوع.

“به دست آوردن بیشتر از تعداد دقیق از میزان عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان بهداشت عمومی مفاهیم در یک زمان از قبر عدم اطمینان بیش از این ویروس در آن سرعت انتقال و دیگر پرسش های اساسی” این گزارش گفت:.

 

“برای مقامات آمریکایی که در مجموع مهم برای گرفتن یک درک بهتر از چگونگی COVID-19 تاثیر می گذارد ایالات متحده در ماه می آیند و اثربخشی اقدامات متقابل اجتماعی مانند فاصله با توجه به سازمان های اطلاعاتی آمریکا و مقامات کاخ سفید,” روزانه گزارش شده است.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در مجموع 81,589 موارد تایید شده از COVID-19 گزارش شده در سرزمین اصلی و 3,318 مردم مرده بود از این بیماری همانطور که از چهارشنبه.

 

امنیت ملی آمریکا و مشاور رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که وجود دارد هیچ راهی برای تایید چینی ارقام است.

“متاسفانه ما فقط در یک موقعیت برای تایید هر یک از اعداد است که در حال بیرون آمدن از چین است. وجود دارد هیچ راهی برای تایید هر یک از این اعداد” او گفت:.

“بسیاری از گزارش های عمومی در مورد اینکه آیا این شماره ها بسیار پایین است. شما رو به کسانی که دسترسی به گزارش های که در حال بیرون آمدن از رسانه های اجتماعی چینی و برخی از معدود خبرنگاران که در سمت چپ در چین است. ما فقط باید هیچ راهی برای تایید هر یک از این اعداد” آقای اوبراین گفت.

در مجموع 1,002,159 COVID-19 موارد گزارش شده در سراسر بیش از 175 کشور و سرزمین with51,485 مرگ و میر گزارش شده تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

ایالات متحده گزارش کرده است 236,339 COVID-19 موارد بالاترین در جهان و بیش از 5000 نفر فوت کرده اند با توجه به این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید