داودی تولید کنندگان آمار تلفات در Udupi, به دنبال کمک بیشتری

داودی کشاورزان در Udupi منطقه دچار ضرر و زیان به دلیل آب و هوای نامساعد در ابتدای فصل و پس از آن با توجه به مستند.

داودی کشت در حدود 60 هکتار در Hemmady و Katbelthur روستاها در Udupi منطقه برای نسل و محبوب شناخته شده به عنوان ‘Hemmady Sevantige.’

بیشترین گل داودی کشاورزان کوچک منابع اعم از 50 سنت برای یک هکتار زمین. با توجه به باغداری بخش 28 تن داودی است که رشد سالانه در این منطقه است.

کشاورزان کشت اولین محصول در ماه اوت دوم محصول در ماه سپتامبر و سوم محصول در ماه اکتبر. آن طول می کشد حدود شش ماه برای گل داودی گیاهان به عملکرد گل. گل اول محصول بلوم ژانویه 10.

این گلهای داوودی به فروش می رسد در بازار گل در Maranakatte ایجاد کرد 14 کیلومتر از Hemmady. مرسوم است برای کشاورزان به ارائه بخشی از محصول خود را به روپیه Brahmalingeshwara معبد در Maranakatte در معبد عادلانه شناخته شده به عنوان Maranakatte Jatre در ژانویه 14.

اما کشاورزان با آن مواجه مشکل در اولین محصول. Mahabala Devadiga که رشد می کند گل داودی در حدود یک هکتار از زمین جمهور Sevantige Belegarara Sangha گفت که آن را سرد به اندازه کافی در دسامبر 2019 و این تحت تاثیر قرار, گل گل و کشاورزان مجبور به از دست دادن نیمی از محصول خود را.

“اما حتی قبل از ما می تواند بازیابی از این مستند در ماه مارس افزایش تلفات همانطور که ما نمی تواند گل فروش به معابد و نه وجود هر گونه توابع بزرگ,” او گفت:.

با توجه به Sangha از دست دادن رنج می برد توسط کشاورزان در اطراف ₹1 لاخ در هر هکتار. “دولت جبران ₹25,000 در هر هکتار کافی نیست,” او گفت:.

Guruprasad دستیار مدیر باغبانی گفت که کشاورزان که در حال حاضر ثبت شده در محصول را بررسی خواهد دریافت غرامت. “دیگران می تواند ثبت نام با گروه برای جبران,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید