CJ افتتاح e-مراکز خدمات در دادگاه

رئیس دادگستری مدرس دادگاه عالی Amreshwar Pratap Sahi در روز جمعه افتتاح e-سرویس مراکز اصلی مقر دادگاه در چنای به عنوان به خوبی به عنوان آن مادورای نیمکت. این مرکز با هدف کمک به طرفین دعوا و وکلا در e-پر کردن موارد اسکن اسناد و مدارک و همچنین برای برگزاری دادگاه مجازی در آینده است.

در حالی که عدالت T. S. Sivagnanam رئیس کامپیوتر کمیته دادگاه عالی در حال حاضر در e-مرکز خدمات در داخل دادگاه پردیس در اینجا رئیس دادگستری افتتاح این مرکز از دفتر خانه خود را در Greenways جاده و کل رویداد به صورت زنده با قضات از مادورای همچنین پیوستن از طریق ویدئو کنفرانس.

از آنجا که دادگاه عالی در حال حاضر شروع e-پر کردن موارد ابتدا با قید وثیقه و پیش بینی وثیقه دادخواست به تنهایی و در حال برنامه ریزی برای گسترش امکانات در یک روش مرحله به مرحله برای تشکیل پرونده از موارد دیگر بیش از حد e-مراکز خدمات خواهد کمک به مردم خود را اسکن اسناد و تبدیل آنها به فایل های پی دی اف و آپلود آنها بر روی e-دادگاه های سایت.

آنها همچنین می تواند با ارائه کمک در حضور در جلسات از طریق ویدئو کنفرانس و دانستن وضعیت خود را مورد. سپاسگزار از کار خوب انجام شده توسط کامپیوتر کمیته رئیس دادگستری گفت: آن لحظه ای تعیین کننده برای دادگاه عالی در حال پیشرفت به سمت e-حکومت و این پروژه باید گسترش به تمام مناطق.

اگر مشابه e-مراکز خدمات تاسیس شد در همه مناطق و به آنها عمل round-the-clock, با مقدمه ای از تغییر سیستم برای کارکنان آن را تبدیل به بسیار آسان برای litigant عمومی به روش بالا, دادگاه, او گفت:. CJ همچنین پیشنهاد کرد که کار باید انجام شود در جهت غلبه بر مشکلات اتصال رو در طول برگزاری دادگاه مجازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید